Медики проведуть додаткове обстеження для франківців з інвалідністю

Автор: Застава Максим

02 Гру, 2018 21:16

Медики проведуть додаткове обстеження для франківців з інвалідністю

В Івано-Франківську проведуть низку заходів до Міжнародного дня інвалідів, що відзначається 3 грудня, і проведуть додаткове медичне обстеження людей з інвалідністю.

Читайте також: За тиждень муніципальні вартові знищили 12 літрів сурогату

За словами першого заступника директора департаменту соціальної політики Руслана Зелика, в Івано-Франківську налічується майже 13 тисяч людей з інвалідністю, що становить 5% населення міста. Таким людям міська влада приділяє значну увагу, інформує “Галка” з посиланням на “Західний кур’єр“.

Зокрема, з міського бюджету на статутну діяльність товариств інвалідів виділили 221 тисячу гривень. Певним категоріям людей з інвалідністю з міського бюджету компенсують оплату житлово-комунальних послуг, виплачують компенсації на проїзд у транспорті та надають інші види соціальних допомог.

З нагоди Міжнародного дня інвалідів у Івано-Франківську проведуть низку різноманітних заходів. Відбудеться традиційний фестиваль «Повір у себе», у школах проведуть урок доброти «Дивіться на нас як на рівних». Дітям влаштують «Подорож до країни Милосердя», організують кінопокази. Також заплановані спортивні змагання, концерти, виставки.

Перший заступник міського голови Микола Вітенко зазначив, що останнім часом у місті чимало зроблено для людей з інвалідністю у плані доступності.

«Діє комітет доступності. Представники громадських організацій інвалідів є у складі кожної комісії. У місті встановлено 200 пандусів, пішохідні переходи обладнані тактильною плиткою і звуковими сигналами, є доступні вбиральні, транспорт, пристосований для маломобільних груп населення.  Потрібно і далі працювати в цьому напрямі, бо до стандартів Західної Європи нам ще далеко», – каже Вітенко.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry