Медобладнання та засобами індивідуального захисту на 35 мільйонів отримало Прикарпаття (ФОТО)

Автор: Застава Максим

15 Тра, 2020 11:51

Медобладнання та засобами індивідуального захисту на 35 мільйонів отримало Прикарпаття (ФОТО)

Прикарпаття отримало від державного підприємства вантаж з медичним обладнанням та засобами індивідуального захисту вартістю 35 мільйонів гривень.

Читайте також: На Прикарпатті призначили нового заступника голови ОДА (ФОТО)

Про це 14 травня розповів голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів під час робочої поїздки у село Пнів Надвірнянського району при передачі партії засобів індивідуального захисту, УЗД та рентгенапаратів для закладів охорони здоров’я області, закуплених акціонерним товариством «Укргазвидобування».

«Держава піклується про безпеку медичних працівників, про що свідчать необхідні поступлення засобів захисту. Наша область має належну підтримку від Президента України Володимира Зеленського, Уряду, народних депутатів та волонтерів. Важлива допомога кожного. В Україні працюють відповідальні бізнесові структури, які підтримують медиків у цей непростий для регіону час.  «Укргазвидобування» та «Львівгазвидобування»  дієво підтримали заклади охорони здоров’я  Прикарпаття. Чимало підприємств та підприємців відгукнулися на наш запит допомоги у цій складній ситуації. Взаємодія влади, бізнесу та громадськості допоможе подолати нам цю пандемію», – наголосив Віталій Федорів.

Також очільник області зауважив, що лікувальні заклади Прикарпаття  отримають рентгенапарати, 25 моніторів пацієнта, 7 УЗД-апаратів, майже 60 тисяч захисних костюмів та багато інших засобів захисту на загальну суму 35 млн. гривень, які потрібні для припинення розповсюдження цієї небезпечної хвороби в області.

Присутній на заході народний депутат України Зіновій Андрійович розповів про ситуацію із захворюваністю населення на COVID-19 в Україні та  необхідність мобілізувати усі ресурси для хворих і захист медичних працівників.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...