Медведчук каже, що притягне Парубія до суду за звинувачення в естремізмі

Автор: Людмила Баран

07 Лип, 2014 10:36

Медведчук каже, що притягне Парубія до суду за звинувачення в естремізмі

Лідер громадського руху “Український вибір” Віктор Медведчук вимагає від РНБО України спростувати інформацію про свою до екстремістів і підготовці ґрунту для введення військ РФ в Україну.

Читайте також: Верховна Рада не підтримала відставку Гройсмана

“4 липня 2014 під час офіційного брифінгу секретар РНБО України Андрій Парубій заявив про причетність мене до організації сепаратистських подій на сході України, прямо звинуватив у тяжких кримінальних злочинах і назвав злочинцем. Зокрема, Парубій приписав мені фінансування екстремістських угруповань, організацію дестабілізації ситуації в Україні, сприяння вторгненню російських військ на територію України, тощо”, – йдеться в заяві політика, пише gazeta.ua.

Медведчук зазначив, що приписувані йому секретарем РНБО України дії підпадають під цілу низку злочинів, передбачених Кримінальним кодексом України.

“Насправді ж все наведене Парубієм не має ніякого відношення до дійсності. Такі заяви чиновника є не тільки провокаційними, аморальними і відверто брехливими, а такими, які грубо порушують закон”, – заявляє лідер “Українського вибору”.

Враховуючи викладене, політик вимагає невідкладно провести офіційний брифінг РНБО України за участю ЗМІ, на якому спростувати недостовірну інформацію про нього, оприлюднену Парубієм 4 липня, а саме – оголосити про визнання недостовірними зроблених секретарем РНБО заяв.

“Якщо таке спростування у зазначений спосіб не буде зроблено з боку РНБО України протягом найближчих чотирьох днів, я буду захищати гарантовані мені Конституцією України та її законами права в судовому процесі”, – пообіцяв Медведчук.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...