Медведчук каже, що притягне Парубія до суду за звинувачення в естремізмі

Автор: Людмила Баран

07 Jul, 2014 10:36

Поділитись публікацією
Медведчук каже, що притягне Парубія до суду за звинувачення в естремізмі

Лідер громадського руху “Український вибір” Віктор Медведчук вимагає від РНБО України спростувати інформацію про свою до екстремістів і підготовці ґрунту для введення військ РФ в Україну.

Читайте також: На Прикарпатті затримали соратника Медведчука (ФОТО)

“4 липня 2014 під час офіційного брифінгу секретар РНБО України Андрій Парубій заявив про причетність мене до організації сепаратистських подій на сході України, прямо звинуватив у тяжких кримінальних злочинах і назвав злочинцем. Зокрема, Парубій приписав мені фінансування екстремістських угруповань, організацію дестабілізації ситуації в Україні, сприяння вторгненню російських військ на територію України, тощо”, – йдеться в заяві політика, пише gazeta.ua.

Медведчук зазначив, що приписувані йому секретарем РНБО України дії підпадають під цілу низку злочинів, передбачених Кримінальним кодексом України.

“Насправді ж все наведене Парубієм не має ніякого відношення до дійсності. Такі заяви чиновника є не тільки провокаційними, аморальними і відверто брехливими, а такими, які грубо порушують закон”, – заявляє лідер “Українського вибору”.

Враховуючи викладене, політик вимагає невідкладно провести офіційний брифінг РНБО України за участю ЗМІ, на якому спростувати недостовірну інформацію про нього, оприлюднену Парубієм 4 липня, а саме – оголосити про визнання недостовірними зроблених секретарем РНБО заяв.

“Якщо таке спростування у зазначений спосіб не буде зроблено з боку РНБО України протягом найближчих чотирьох днів, я буду захищати гарантовані мені Конституцією України та її законами права в судовому процесі”, – пообіцяв Медведчук.