Медики екстреної допомоги Прикарпаття долучилися до всесвітнього танцювального флешмобу (ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

21 Тра, 2021 12:38

Поділитись публікацією
Медики екстреної допомоги Прикарпаття долучилися до всесвітнього танцювального флешмобу (ВІДЕО)

Працівники комунального “Обласного клінічного центру екстреної медичної допомоги” Прикарпаття долучилися до всесвітнього флешмобу “JerusalemaDanceCallennge”.

Це – танцювальна акція, яка стала масовою в цілому світі у минулому і цьому році.  Її мета – показати солідарність з тими, хто мав труднощі через пандемію коронавірусу, пише “Галка”.

Авторство пісні «Jerusalema» належить південноафриканському виконавцю і продюсеру Master KG. Пісня виконується на мові зулу. Її зміст наступний: «Єрусалим – мій будинок, не залишай мене, рятуй мене».
У ролику, в якому знялися медики екстреної допомоги, є офісні працівники, робітниці колцентру і самі парамедики. Вони виконали масштабний танець на березі міського озера. Також показали, як рятують людей.

В оригінальному кліпі немає і натяку на відомий нам танець. Всі ці рухи придумав танцювальний колектив з Анголи Fenómenos do Semba. Так вони відзначили своє п’ятиріччя, яке припало на період локдауну через коронавірус – тому грандіозного святкування у танцюристів не було. Все, що могли артисти, – зібратися скромною компанією і в сімейному колі і повечеряти. Вони так і зробили – вечеряли і танцювали з тарілками в руках.