Мексиканська бабуся твердить, що їй 127 років, у неї є 73 правнуки і 55 праправнуків

Автор: Турій Роман

02 Sep, 2014 13:20

Поділитись публікацією
Мексиканська бабуся твердить, що їй 127 років, у неї є 73 правнуки і 55 праправнуків

Мексиканка Леандра Бекерра Лумбрерас стверджує, що з’явилася на світ у день і рік, коли британська королева Вікторія святкувала Золотий ювілей, тобто 31 серпня 1877.  В останній день літа вона відзначила 127-й день народження.

Коли почалася Перша світова війна, їй було вже 27 років. Про це пише Sunday Telegraph з посиланням на мексиканське видання ElHorizonte.

На жаль, довести свій рекордний вік Леандра Лумбрерас не може, тому що 40 років тому, під час переїзду в будинок престарілих, вона втратила свідоцтво про народження. Для включення її до Книги рекордів Гіннесса необхідно документальне свідчення.  Офіційно найстарішою жителькою планети вважається японка Місао Окава, яка на 12 років молодша.

Сеньйора Лумбрерас  вважає, що зуміла так довго прожити, бо добре харчувалася, багато їла шоколаду, багато спала і ні разу не була … замужем. За професією вона швачка. Причому, шити перестала лише два роки тому. Майже все життя прожила в місті Запопан на заході Мексики. Леандра вже пережила п’ятьох дітей і кількох онуків та онучок. Всього ж у неї, за її власними підрахунками, 73 правнуки та 55 праправнуків.

За словами 43-річної внучки Міріам Альвеар, Леандра все прекрасно пам’ятає і знаходиться абсолютно в здоровому розумі. Міріам з іншими родичами довгожительки вважає, що головне в довголітті бабусі – активний спосіб життя.