«Меморандумом миру» влада повертає ПР із забуття і готує передумови для створення широкої коаліції – Марцінків

Автор: Турій Роман

20 May, 2014 19:35

Поділитись публікацією
«Меморандумом миру» влада повертає ПР із забуття і готує передумови для створення широкої коаліції – Марцінків

Народні депутати сьогодні проголосували за прийняття «Меморандум порозуміння і миру», який подав Вадим Новинський, узгодивши речення щодо статусу російської мови. За прийняття цього рішення проголосували 252 народні депутати. При цьому фракції КПУ та «Свободи» не голосували.

Читайте також: У Франківську продаватимуть трофеї з передової, аби допомогти ЗСУ

«Поруч із конституційним статусом української мови як державної, Верховна Рада забезпечить гарантування статусу російської мови. Держава також гарантуватиме підтримку мов національних меншин у місцях їх компактного проживання», – зачитав узгоджений абзац Олександр Турчинов.

«Підписання цього меморандуму свідчить про те, що в країні йде контрреволюція, повернення до влади колишніх. Зараз меморандум підписують із Партією регіонів, яка на Майдані протистояла мільйонам українців», – про це в коментарях виданню www.galka.if.ua сказав нардеп Руслан Марцінків.

За його словами сьогодні реально в Україні проходить змова олігархів, які відстоюють інтереси російського Президента Володимира Путіна, зокрема так можна трактувати і рядок про те, що російська мова матиме офіційний статус.

Руслан Марцінків каже, що сьогодні уже закладено передумови для створення широкої коаліції після президентських виборів 25 травня. За його прогнозами до «ширки» ввійдуть депутати з ПР, позафракційні, які після революції вийшли із фракції Партії регіонів, а також частина депутатів з УДАРУ та «Батьківщини».

«Люди не стояли на Майдані для того, щоби в країні була двомовність, щоби олігархи перебрали владу в свої руки і відстоювали ідею федералізації», – каже Руслан Марцінків.

Більше того, за його словами, сьогодні діюча влада «легітимізує Партію регіонів» і повертає її із забуття.

Теги: