“Мене вдарили і обзивали”, – франківка розповіла про візит у міський відділ поліції

Автор: Костинюк Олександр

02 Гру, 2019 14:48

Поділитись публікацією
“Мене вдарили і обзивали”, – франківка розповіла про візит у міський відділ поліції

До редакції “Галки” звернулася франківка, яку, за її словами, безпідставно звинуватили в крадіжці дорогоцінностей. Також жінка каже, що на допиті в міському відділі поліції її били та принижували правоохоронці.

Франківка Галина Б. розповіла, що вранці у п’ятницю, 29 листопада, її забрали з дому як свідка в міський відділ поліції, що на Бельведерській. Напередодні з квартири її знайомої, де знаходилася вона та інші гості, пропали ювелірні вироби. За словами жінки, потерпіла запідозрила її у крадіжці, тож вона погодилася свідчити в поліції.

“Ще по дорозі до відділу, в машині, правоохоронці почали мені хамити та звинувачувати в крадіжці. Я вже тоді їм сказала, що в такому тоні спілкуватися не буду, і хочу говорити лише в присутності адвоката. Коли ми прибули у відділок, я все ще розмовляла з адвокатом по телефону. На мою усну заяву, що я не збираюся без адвоката нічого говорити і прийду тоді, коли буде повістка, не зважали. Я включила диктофон і записувала розмову”, – розповідає жінка.

Франківка наголошує – відчула, як зі свідка вона почала безпідставно ставати обвинуваченою.

“Опер чітко заявив, щоб я призналася. Я вийшла з кабінету, аби дочекатися адвоката, натиснула паузу на диктофоні, і тут почався весь жах. Мене силою затягли до кабінету, тричі вдарили в плече, обзивали, матюкали, виривали телефон з рук, вимагали віддати їм мою сумку. Один з них гучно заявив, що я піду по криміналу навіть з колегією адвокатів, що він мені це обіцяє. Прізвищ їхніх я так і не дізналася, лише імена, які вони говорили між собою. Коли нарешті з’явилася моя слідча, яка зайшла в розпал цього всього, вручила мені повістку і пішла геть. На моє запитання, чи я можу бути вільна, вона навіть не озирнулася, а троє працівників поліції і надалі утримували мене в кабінеті й принижували”, – розповідає Галина.

Коли жінка покинула приміщення поліції, вона дочекалася адвоката і разом з ним знову повернулася туди.

“Аж тоді мене внесли в журнал на прохідній і направили до слідчої. Я звернулася із заявою у відповідні органи, подзвонила на гарячу лінію 15-45. Я боюся за себе та своїх дітей, мені страшно йти до них одній. Хочу, щоб всі понесли покарання, та боюся, що спустять все “на гальмах””, – додає франківка.

У поліції “Галці” підтвердили, що справді мають зареєстровану скаргу Галини Б. щодо ніби то неправомірних дій працівників поліції. За цим фактом Департаментом внутрішньої безпеки відкрите службове розслідування.
Також правоохоронці пояснили, що напередодні до них звернулася франківка, котра звинуватила свою подругу у крадіжці золота. Тож поліціянти почали перевірку за цим фактом і опитують усіх свідків.