“Мені одному здається, що нас вважають дурнями?” – активіст про будівництва навколо міського озера

Автор: Дубінець Вікторія

02 Лис, 2016 13:01

“Мені одному здається, що нас вважають дурнями?” – активіст про будівництва навколо міського озера

Сьогодні, 2 листопада, відбулося засідання тимчасової комісії міської ради щодо незаконної забудови навколо міського озера.

Читайте також: Як виглядали франківські депутати у шкільні роки (ФОТО)

На засіданні начальник Управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю міськвиконкому Тарас Рибак розповів, що він лише вчора дізнався про питання з порядку денного, тому не зміг детально розповісти про перевірки на об’єктах будівництва навколо міського озера. Проте очільник повідомив, що пройшла перевірка по Мазепи, 144, в ході якої комісія виявила відхилення від будівельних норм. Замовника оштрафували та дали місяць на виправлення порушень.

З метою запобігання незаконним забудовам навколо міського озера члени тимчасової комісії Віталій Мерінов та Андріан Волгін запропонували Тарасу Рибаку не приймати в експлуатацію закінчені об’єкти будівництва на Гетьмана Мазепи, 144 та Саєвича, 5 і провести перевірку цих об’єктів на предмет дотримання вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил під час будівництва, інформує “Галка”.

Директору Департаменту правової політики політики міськвиконкому Надії Кедик запропонувати вивчити питання та проінформувати комісію про можливість розривання договору оренди земельної ділянки площею 4 га, укладеного з ТзОВ “Розважально-відпочинковий центр “Гаразд-Україна” (з боку вулиці Гурика).

Крім того, рекомендували:

– Управлінню самоврядного контролю міськвиконкому провести обстеження земельної ділянки по Мазепи, 144.

– Управлінню земельних ресурсів міськвиконкому проінформувати комісію про наявність вільних ділянок навколо міського озера та про можливість їхнього закріплення за міською радою.

– Управлінню фінансів міськвиконкому проінформувати комісію про можливість використання частини внесків пайової участі замовників у розвитку інфраструктури населеного пункту на модернізацію інженерної інфраструктури міського озера.

– Міському голові Івано-Франківська Руслану Марцінківу внести до порядку денного найближчого засідання міськвиконкому питання про замовлення розробки комплексного ДПТ навколо міського озера.

Щодо детального плану території навколо міського озера громадський активіст Любомир Волосянко висловив своє обурення:

“Ми про це ще в липні говорили, а досі нічого не виконано. Ви зараз робите те саме, вкотре звертаючись до міськвиконкому. Це нічого не дасть, адже там знову наведуть ті самі аргументи, що й раніше.

В мене в одного таке відчуття, що нас дурнями вважають? Спочатку сюди направили якогось молодого хлопця, який нічого не знав, тепер Рибак не може нічого розповісти. Нас просто водять за ніс”, – сказав активіст.

Громадська активістка Наталя Сербин запропонувала перевірити всі об’єкти будівництва навколо озера та взяти це питання під контроль очільнику міста.

Тарас Рибак побіцяв, що за місяць відзвітує про перевірку трьох основних “скандальних” об’єктів будівництва, а через 3-4 місяці – в управлінні перевірять всі забудови.

Тимчасова комісія ухвалила винесені пропозиції з деякими поправками.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...