“Мені снилось, що я терорист і вбиваю Януковича” – Андрухович про свою нову книгу (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

10 Dec, 2014 21:16

Поділитись публікацією
“Мені снилось, що я терорист і вбиваю Януковича” – Андрухович про свою нову книгу (ФОТО)

10 грудня Юрій Андрухович, один з найвизначніших і найвідвертіших письменників сьогодення, представив у Івано-Франківську свою нову книгу – збірку авторських “ТСНок” (колонок для сайту ТСН) “Тут похований фантомас”.

Читайте також: Франківців до Дня міста закликать зачитати на відео улюблений літературний твір

До книги увійшло понад 70 вибраних текстів з більш як двохсот. Усі вони були написані в період з 2010 по 2014 роки.

Як розповідав автор, починалися колонки ці з того,що раз в тиждень він писав на музичну тему. Андрухович говорив як про іноземну музику, так і про українську. Але з часом тематика значно розширилась, набувши й політичного забарвлення.

“Я писав про такі речі, що думав, коли вже мене викличуть на допит. Але певно думка писак, які десь щось там пишуть в інтернеті, нашу владу не цікавила. І як показала історія – дуже дарма. Були навіть такі колонки, де я розповідав про свої сни, в яких мені снилося, що я терорист і вбиваю Януковича. Але навіть такі провокації ніяк на них не впливали” – поділився спогадами Юрій Андрухович.

Модератором презентації був друг письменника, Івано-Франківський есеїст, журналіст Іван Ципердюк.

“Книгу я прочитав на одному подиху. Читання надзвичайно напружене, особливо, коли дивишся на дату. Письменник ще за кілька років аналізує, передчуває, бачить, що відбудеться незабаром в країні” – прокоментував Іван Ципердюк.

Фото Юрій Гриньків\Galka.if.ua