Ментальна арифметика – ключ до гармонійого розвитку вашої дитини

Автор: Турій Роман

18 Sep, 2018 13:08

Ментальна арифметика – ключ до гармонійого розвитку вашої дитини

Надзвичайно важливо працювати над розвитком дитини з самого дитинства, поки її мозок ще пластичний і максимально сприйнятливий, а здатність до навчання найбільш висока.

І одним з найкращих способів пробудити і розвинути розумові здібності дітей є ментальна арифметика.

Вчені з’ясували, що близько 95% населення планети, навчаючись за класичною шкільною програмою, розвивають лише ліву півкулю мозку, і в подальшому житті використовують тільки її. Людей, у яких одночасно і гармонійно працюють обидві півкулі – всього 5%, але саме в них яскраво виражені творчі та інтелектуальні здібності, що допомагають їм реалізувати себе в житті.

Навчання ментальної арифметики забезпечує гармонійну роботу двох півкуль, допомагаючи дитині в повній мірі розкрити свій потенціал.

Ментальна арифметика – це багаторівнева методика, в основі якої є обчислення на рахівницях соробан (абакус). Спеціальні заняття дозволяють дитині зробити швидкий перехід на техніку «уявні рахунки – «соробан» (абакус), завдяки якій стають можливими майже миттєві і неймовірні за складністю обчислення.

Клуб ментальної арифметики пропонує дітям від 5 до 14 років високоефективні програми, які виводять розвиток дитини на новий рівень.

В умовах всезростаючого обсягу інформації і хронічного браку часу швидкочитання стає чи не найбільш важливою і цінною навичкою. Володіючи такою здатністю, дитина поступово адаптує себе до продуктивної інтелектуальної праці, підвищуючи свої можливості в умовах глобальної конкуренції, де вкрай актуальним стає вміння швидко читати й аналізувати великі обсяги інформації.

При регулярних тренуваннях ви побачите стрімке зростання інтелектуальних здібностей вашої дитини вже через 4-5 тижнів. Невпевненість у собі, погана пам’ять, неуважність, слабке творче та логічне мислення, – все, що могло бути причиною низької успішності в школі, у міру проходження занять, покине Вашу дитину назавжди. Ваша дитина зможе зробити різкий стрибок і реалізувати весь потенціал свого мозку, забезпечивши успіх у навчанні і всіх сферах життя.

Пропонуючи дитині такі заняття, не варто думати, що Ви закладаєте фундамент тільки на майбутнє, адже при регулярних тренуваннях інтелектуальні здібності дитини підвищаться вже через 10 – 12 тижнів. Телефонуйте! +38-099-5236075, +38-067-8020182

citylight2

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry