Мер Франківська пропонує ввести обов’язкову плату з батьків за навчання дітей у садках

Автор: Турій Роман

20 Jan, 2022 19:44

Мер Франківська пропонує ввести обов’язкову плату з батьків за навчання дітей у садках

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків доручив освітянам запропонувати механізм обов’язкової оплати батьками за навчання дітей у дошкільних закладах міста. 

Читайте також: Закінчиться війна, от і розберемося, де геї, а де педер@сти, - в соцмережі відреагували на чергове скандальне висловлювання Марцінківа

Про це йшлося під час засідання міського виконавчого комітету 20 січня, інформує Галка. Тут управлінці заслуховували звіти керівників кількох дитсадків, і під час доповідей у мера з’явилася схожа ідея.

“Пане Ігор (Максимчук, директор Департаменту освіти, – прим. Галки), подумай. Ми всі тут брешемо, кажемо, що не збирають гроші по групах. Ну, брешемо, відверто кажу. Насправді всі збирають потроха, батьки самі ініціюють. Може би ввести якусь символічну плату, там 100 гривень, і ввести рішенням виконкому. Щоб не принижувалися, а то розказуємо байки. Щоб батьки здали, і не витребували з них”, – сказав Марцінків.

ЧИТАЄТЕ ГАЛКУ? ХОЧЕМО ПОЗНАЙОМИТИСЯ БЛИЖЧЕ! Пройдіть коротке АНОНІМНЕ опитування та отримайте нагоду виграти призи від редакції за цим посиланням. Поїхали!

Мер наголосив, що в такому випадку батьки би знали, що сплатили кошти, а разом з тим і директори дитсадків були би захищені.

“Опрацюємо, це питання наступного тижня обговоримо з директорами…Беремо в роботу! Це може бути плата за амортизацію!”,  – жартома відповів директор Департаменту освіти Ігор Максимчук.

Це обговорення транслювалося в прямому ефірі – глядачі одразу зауважили, що своєю ідеєю Марцінків суперечить Конституції України. У статті 53 йдеться, що держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 2
  • like
2
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry