Мер Івано-Франківська пропонує школам перейти на дистанційне навчання через повідомлення про замінування

Автор: Андрій Макітра

12 Feb, 2024 10:39

Поділитись публікацією
Мер Івано-Франківська пропонує школам перейти на дистанційне навчання через повідомлення про замінування

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомив, що 12 лютого порекомендував департаменту освіти та науки перевести школи на дистанційне навчання через чергові повідомлення про замінування освітніх закладів.

Як пише Галка, про це очільник громади повідомив у своєму ранковому зверненні до громадян 12 лютого.

Руслан Марцінків зазначив, що протягом цього тижня, поки працюватимуть правоохоронні органи, закладам освіти потрібно буде перейти на дистанційне навчання.

“Знову заміновані школи в Івано-Франківську. Постійно в контакті із правоохоронними органами. Сьогодні висловив прохання керівнику поліції більше працювати. Розумію, що це прерогатива Кіберполіції, а також СБУ. Але це створює великі незручності.

Сьогодні рекомендував департаменту освіти та науки перейти на дистанційне навчання, але максимально контролювати його якість. Бачимо, що замінування далі продовжуються. Ми повинні реагувати на це тому, що це безпека дітей. На жаль – нестандартна ситуація”, – повідомив мер.

Як стало відомо Галці, в Івано-Франківську 12 лютого, зранку, знову повідомили про ймовірне замінування деяких ліцеїв. На відео від читачів Галки – ліцей №1.