Секретар Краматорської міськради приїхав переймати досвід Марцінківа (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

05 Лют, 2019 15:47

Секретар Краматорської міськради приїхав переймати досвід Марцінківа (ФОТО)

Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків на своїй сторінці у Фейсбук.

“Мав цікаву бесіду з секретарем Краматорської міської ради Денисом Ошурко. Поговорили про наше місто, гість поділився своїми враженнями. Переконаний, що така співпраця потрібна. Адже вона робить наші міста, які знаходиться в різних кінцях України – ближчими. Між нами 1300 кілометрів, але маємо схожі погляди на розвиток наших міст. І це найважливіше”, – йдеться у дописі мера.

з 5 по 8 лютого в місті перебуватиме делегація з Краматорська, інформує Галка. Секретар Краматорської міської ради Денис Ошурко разом із керівниками структурних підрозділів ради приїхали до Івано-Франківська, щоб познайомитися з успішними практиками місцевого самоврядування.

“Раді бачити гостей зі сходу України. Маємо можливість поговорити про кращі практики місцевого самоврядування, проект “Молодь і влада”, smart tourism, облаштування розумної і безпечної інфраструктури та обмінятися досвідом у гуманітарній сфері. Переконана, що таке спілкування між містами та обмін практиками допоможе нам об’єднати країну, розвивати її швидшими темпами та налагодити ефективну комунікацію між міськими радами”, – поділилася секретар міської ради Оксана Савчук.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!