Мер міста про реформу в комунальній сфері: Ми не повернемося в Радянський Союз

Автор: Турій Роман

25 Dec, 2015 15:10

Мер міста про реформу в комунальній сфері: Ми не повернемося в Радянський Союз

Питання реформування “ЄРЦ” підняли сьогодні на засіданні Івано-Франківської міської ради.

Читайте також: Завдяки Марцінківу село Камінне чи не вперше в історії отримало розмітку на дорозі

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив, що питання в комунальній сфері потребують нових підходів та рішень за активною участю самих мешканців.

“Це виконання моєї передвиборчої обіцянки – реформувати «ЄРЦ» і виконання нового закону. Проблеми в житлово-комунальному господарстві не будуть вирішуватися так, як вони вирішувалися 25 років тому, бо часу не буде. Ми не повернемося в Радянський Союз. Житло належить вам, мешканцям міста, і ви відповідальні за свій будинок, незалежно від того чи живете ви в одноповерховому, дво- чи п’ятиповерховому будинку. В Польщі вже давно в документі на право власності пише, що ти володієш сходовою кліткою, дахом, підвалом”, – каже Марцінків.

Марцінків зазначив, що “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія”, утворена з “ЄРЦ”, не стане монополістом на ринку, оскільки вже сьогодні в місті працюють 40 підприємств, які надають комунальні послуги і які можуть франківці самостійно обрати. Також Департаменту комунального господарства доручили провести активну інформкампанію серед населення про ці підприємства.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry