Мережа центрів надання адміністративних послуг діятиме в області

Автор: Людмила Баран

10 Jul, 2014 09:09

Поділитись публікацією
Мережа центрів надання адміністративних послуг діятиме в області

Створена на Івано-Франківщині мережа центрів зробить процедуру отримання адмінпослуг швидкою, прозорою, доступною і зручною для громадян.

«Центр надання адміністративних послуг – це свого роду «єдине вікно», де суб’єкти підприємницької діяльності чи будь-яка фізична особа можуть отримати максимальний перелік адміністративних послуг, які визначені чинним законодавством України, – зазначив заступник голови ОДА Любомир Слободян.

Він повідомив: “Мережі центрів роблять процедуру отримання адмінпослуг швидкою, прозорою, доступною і зручною для громадян.  Це дасть можливість зміцнити партнерські відносини між місцевими органами влади та громадськими організаціями, а також підвищити рівень довіри мешканців до місцевої влади».

Про це він сказав 9 липня під час обговорення підсумків І етапу реалізації проекту «Підвищення якості та ефективності надання адміністративних послуг населенню Івано-Франківської області через співпрацю громади та влади».

За словами менеджера проекту, голови правління МГЦ «Еталон» Лесі Аронець, станом на 1 липня у кожному районі Івано-Франківської області та містах обласного значення діють центри надання адміністративних послуг.

Загалом в області 19 таких центрів. Три з них, у Калуському, Коломийському та Надвірнянському районах, створено у рамках вищезазначеного проекту. Наразі рекордсменом серед новостворених ЦНАПів є Центр надання адміністративних послуг Калуської районної державної адміністрації. З початку року тут надано 1635 адмінпослуг, а найбільше в сферах земельних відносин, будівництва та архітектури, а також міграційного характеру.

26 липня 2014 року о 17:00 на території літнього кафе “Веранда” (м.Івано-Франківськ, пл.Міцкевича, 6) відбудеться відкрита зустріч представників творчої та активної української молоді з успішними франківчанами, котрі в молодому віці та в сучасних українських реаліях змогли реалізувати власні амбітні, творчі, комерційні та суспільно-корисні проекти.