Мерія Франківська придбає тренажер для стрільби за 4,5 млн грн (ДОПОВНЕНО)

Автор: Вадим Войтик

07 Лип, 2023 11:35

Поділитись публікацією
Мерія Франківська придбає тренажер для стрільби за 4,5 млн грн (ДОПОВНЕНО)

Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради планує придбати лазерний інтерактивний тренажер для тренування стрільби зі стрілецької зброї та гранатометів. 

Відповідна закупівля розміщена на сайті Prozorro

Як йдеться в тендерній документації тренажер має включати в себе мультимедійний кейс, шість учбових макетів АК74, по одному макету РПГ-22, пістолету Макарова, снайперської гвинтівки Драгунова, РПК-74, ПКМ, гранатометів АТ4 та Matador. Також комплект має містити чотири екрани розміром 240х180.

Тренажер має мати україномовний користувацький інтерфейс. 

Очікувана вартість комплексу – 4 586 670 грн.

Оплатити тренажер виконком обіцяє через 60 робочих днів.

Як стверджують опитані “Галкою” фахівці із закупівель, це дає можливість укласти договір вже з наперед визначеним постачальником, оскільки на ринкових умовах суб’єкти господарювання не готові так довго очікувати плати за поставлений товар чи надані послуги. 

Доповнено

Міський голова Руслан Марцінків у властивій йому манері пояснив необхідність придбання тренажера. При цьому обладнання, яке буде предметом відкритих торгів 17 липня 2023 року, він вже називає придбаним. 

“Коротко і по суті: …мультимедійний тренажер для 102-ї бригади придбаний згідно закону та на запит військових. На жаль, досить часто виникають спекулятивні «сенсації» на місцевій брехалці, які тим самим діють й на руку нашому спільному ворогу. Закликаю не робити собі рейтингів там, де мова йде про якісну підготовку наших захисників та збереження їхнього життя”, – написав мер на своїй сторінці у соціальній мережі.