Мерія Франківська розірвала угоду на встановлення зупинок, про яку писала “Галка”

Автор: Вадим Войтик

22 Січ, 2024 14:15

Поділитись публікацією
Мерія Франківська розірвала угоду на встановлення зупинок, про яку писала “Галка”

Управління транспорту та зв’язку Івано-Франківської міської ради розірвало півторамільйонну угоду з підприємицею Ілоною Ковальчук на встановлення зупинок громадського транспорту.  

Про це чиновники повідомили Держаудитслужбу у відповідь на запит.

Як писала “Галка”, у травні управління транспорту уклала договір на встановлення п’яти автобусних зупинок з підприємицею Ілоною Ковальчук. Отриманий тоді підряд на 1 465 000 гривень став для неї першим досвідом у підприємництві, адже ФОП Ілона Ковальчук зареєструвалася 29 березня 2023.

Натомість відтоді новостворена підприємиця уклала зі згаданим управлінням та департаментом благоустрою Івано-Франківська вже вісім договорів на загальну суму 3 940 257 грн, всі – на безальтернативній основі. 

Останнім з них, на суму 1 497 000 грн, щодо встановлення п’яти зупинок громадського транспорту і зацікавилася Держаудитслужба, про що повідомила 11 січня 2024 року. Публікація “Галки” з цього приводу побачила світ 15 січня

17 січня управління транспорту опублікувало додаткову угоду, датовану ще 28 грудня минулого року про те, що згаданий нами останній договір було через день після укладання розірвано. 

По Договору N121 від 27.12.2023 р. роботи не розпочиналися. Фінансових зобов’язань по даному договору немає“, – прозвітували чиновники мерії.

 

Читайте також: Франківська мерія віддала 1,4 млн грн за встановлення зупинок новоствореному ФОПу без досвіду