Мерія Франківська за пів року законтрактувала укладання бруківки на понад 140 млн грн (СПИСОК)

Автор: Вадим Войтик

04 Лип, 2023 09:53

Поділитись публікацією
Мерія Франківська за пів року законтрактувала укладання бруківки на понад 140 млн грн (СПИСОК)

Івано-Франківська міська рада за перше півріччя 2023 року уклала договорів на ремонт тротуарів та благоустрій проїздів і прибудинкових територій на 144 237 123 грн. 

Відповідна інформація отримана журналістами “Галки” з системи Prozorro. 

Перелік робіт містить ремонт 36 тротуарів на суму близько 47 млн грн, а також принаймні 25 дворів на суму понад 33 млн грн. Замовниками робіт виступають міське управління капітального будівництва, департаменти благоустрою та інфраструктури.

Повний список об’єктів додається.

Як стверджують опитані “Галкою” фахівці, зазначені суми не є остаточними, оскільки законодавство дозволяє збільшення законтрактованої суми договору до 50% без додаткових тендерних процедур.

Крім того, перелік робіт не включає в себе витрати на влаштування дитячих майданчиків, встановлення мафів, озеленення, ремонт доріг тощо.  

Як писала “Галка”, на брифінгу чиновники мерії відмовилися назвати суму коштів, яку планують витратити в Івано-Франківську на тротуари у 2023 році. Начальник управління капітального будівництва міськвиконкому Роман Галіпчак запропонував зацікавленим особам самостійно переглянути вартість окремих проєктів на платформі Prozorro, що журналісти “Галки” і зробили.