Мерія хоче передати п’ять тонн гречки у школи та дитячі садки Франківська

Автор: Андрій Макітра

27 Nov, 2023 16:44

Поділитись публікацією
Мерія хоче передати п’ять тонн гречки у школи та дитячі садки Франківська

Через високі показники врожайності цьогоріч, КП “Франківськ АГРО” зібрало у надлишку 5 тонн гречки. Її хочуть передати на баланс закладів освіти Івано-Франківська.

Як пише Галка, про це 27 листопада на брифінгу повідомив директор департаменту комунальних ресурсів та сільського господарства Микола Вітенко.

На брифінгу підбили підсумки збору врожаю сільськогосподарських культур та підготовку до посівних робіт КП”Франківськ АГРО”. Мерія хоче передати п’ять тонн гречки з цьогорічного врожаю на баланс та потреби франківських закладів освіти.

“Є у нас така пропозиція тому, що зараз гречка – це такий товар, який пригодиться і для потреб міста, департаменту освіти. Ми маємо непогані показники щодо посівної компанії, а гречку все-таки, вважаємо, що КП зможе передати освіті”, – розповів голова Івано-Франківської ТГ Руслан Марцінків.

За словами Миколи Вітенка, готова продукція врожаю гречки буде до кінця тижня.

“Стосовно гречки. Зараз проходять очисні роботи. Я думаю, що максимум – до тижня часу ми будемо мати готову продукцію. Є такі думки, щоб передати на баланс департаменту освіти та науки цю гречку і надалі реалізовувати в закладах освіти”, – зазначив Вітенко.

Директор департаменту освіти та науки Вікторія Дротянко додала, що за їхніми підрахунками, заклади дошкільної освіти в Івано-Франківську споживають понад 300 кілограмів гречки за місяць.

“Йдеться навіть не про заклади загальної середньої освіти. Ми готові цей врожай забрати. Зберігати будемо поступово у закладах освіти”, – зазначила Дротянко.

Читайте також: У Франківську зачинене одне з найбільших укриттів. Влада каже, що його понищили безхатьки