Мерія віднайшла ще чотири мільйони на обрізку дерев. Здається, ми знаємо хто виграє цей тендер

Автор: Вадим Войтик

13 Вер, 2022 13:00

Поділитись публікацією
Мерія віднайшла ще чотири мільйони на обрізку дерев. Здається, ми знаємо хто виграє цей тендер

Департамент благоустрою Івано-Франківської міської ради оголосив тендер на послуги з видалення дерев та корчування пнів з очікуваною вартістю 3,9 млн грн.

Про це пише “Курс”. 

Відповідно до тендерної документації, за ці кошти потенційний підрядник має зрізати 533 аварійних та сухостійних дерева, а також викорчувати 336 пнів.

Аукціон з визначення переможця відбудеться 27 вересня.

Як повідомляла “Галка”, менш як місяць тому Департамент благоустрою Івано-Франківської міської ради оприлюднив черговий договір на формування крон та обрізку дерев. Загальна сума аналогічних договорів за вісім місяців 2022 року склала 1070 тис. грн.

Найбільший договір на ці послуги на суму в 820 тис. грн було укладено 24 травня 2022 з відомою скандалом по “клумбі ЗСУ” підприємицею Уляною Сочавською. Попри війну значну частину коштів за цим договором їй вже перераховано.

За черговий транш з бюджету Івано-Франківська змагалися ФОП Роман Кукурудз і ТОВ Шляхбуд-Лім. За даними сайту “Наші гроші”, всі згадані суб’єкти господарювання є афілійованими особами члена виконкому та колишнього народного депутата. 

Читайте також: Івано-Франківська мерія під час війни віднайшла понад мільйон гривень на обрізку дерев

Теги: