“Мерія вирішила подавати до суду”, – Марцінків про ситуацію з “Дністром”

Автор: Андрій Макітра

20 Jun, 2023 16:54

Поділитись публікацією
“Мерія вирішила подавати до суду”, – Марцінків про ситуацію з “Дністром”

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків розповів, що мерія вирішила подавати до суду щодо заскленої колонади готелю “Дністер”. Просить долучитися активістів, юристів та всіх бажаючих.

Про це повідомили на сторінці Департаменту містобудування та архітектури Івано-Франківської міськради, інформує “Галка”.

“По готелю “Дністер”. Місто прийняло рішення подавати до суду. Але ми хочемо просити – аби потім не було звинувачень, що місто щось неправильно подало, позовна заява неправильно складена, будь ласка, долучіться від активістів, від юристів хто би хотів взяти участь. Насправді, судитися мала би Обласна державна адміністрація і держава, бо дозволи вони давали. Я ще раз передивився чи є від міста якісь документи, містобудівні умови і обмеження, які не видавалися”, – зазначив Марцінків. 

Він наголошує, що всі дозволи видавалися Івано-Франківською обласною державною адміністрацією і Київським Держархбудконтролем.

“Директорка Департаменту юридичного Надія Кедик займається цим питанням, щоб ми склали правильну позовну заяву. Також ми підготували і відправили запити на всі органи, які видавали ці дозвільні документи, тому що потрібно від чогось відштовхуватися”, – додає мер.

Нагадаємо, попри бажання громади, власники залишили заскленою колонаду “Дністра”, а міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків порадив франківцям активніше відстоювати права, а не займатися політикою.

17 червня кілька сотень небайдужих франківців зібралися на початку вулиці Шевченка із закликами розісклити колонаду готелю “Дністер”. Також звернулися до Президента України, щоб він допоміг зберегти історичну будівлю.

Читайте також: “На зупинках – “треш”: що думають франківці про зупинений комунальний транспорт під час тривоги