Мерія Івано-Франківська відстрочила ще на рік мільйонні позики “фінансово успішному” ЛРЗ

Автор: Застава Максим

27 Dec, 2021 12:39

Мерія Івано-Франківська відстрочила ще на рік мільйонні позики “фінансово успішному” ЛРЗ

Виконавчий комітет відтермінував до 15 грудня 2022 року повернення позик, що були надані Івано-Франківською міською радою на користь АТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод». Загальний розмір поворотної фінансової допомоги 6,3 млн грн. Ще 5,1 млн надали безповоротно.

Читайте також: Я категорично проти алкоголю: Марцінків анонсував "жорсткі" обмеження на роботу літніх кафе

Відповідне рішення виконком ухвалив на своєму засіданні 16 грудня 2021 р.

Ще у 2018 році придбаному за рахунок коштів міського бюджету “Локомотиворемонтному заводу” було надано поворотну фінансову допомогу 3 000 000 гривень. Ще 4 млн грн тоді ж надали в якості безповоротної допомоги. Наприкінці 2018 року з бюджету Івано-Франківська в якості позики ЛРЗ надали 1,3 млн грн.

В лютому 2021 року “Локомотиворемонтний завод” отримав від мерії Івано-Франківська ще кілька мільйонів, які літом того ж року було збільшено до загальної суми в три мільйони гривень. У серпні 2021 року, перед “ЛРЗ-фестом” завод отримав безповоротно мільйон.

Судячи з тексту останнього рішення жодну з позик, які первісно оформлювалися на короткі періоди, не повернуто.

Як інформувала “Галка”, місто в серпні 2017 року купило пакет акцій ЛРЗ у розмірі 99,5% за ціною 33 920 000 гривень. Міський голова Руслан Марцінків неодноразово називав «Акціонерне товариство «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод» підприємством, яке стабільно працює, отримує прибутки і не фінансується з міського бюджету.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry