Мерія не планує допомагати постраждалому від “ковіду” бізнесу: що думають франківці

Автор: Застава Максим

25 Бер, 2021 20:04

Поділитись публікацією
Мерія не планує допомагати постраждалому від “ковіду” бізнесу: що думають франківці

Як інформувала “Галка”, міський голова Руслан Марцінків не підтримує ідею Уряду про те, що місцева влада має виплачувати допомогу підприємцям під час карантину.

Читайте також: Нова група комунальників з Франківська вирушили на будівництво фортифікації в Донеччину (ФОТО)

Нагадаємо, прем’єр-міністр Денис Шмигаль обіцяє по 8 тисяч ФОПам і працівникам з червоних зон і закликає долучитися до виплат місцеву владу.

“Ми не вітаємо це рішення, бо громади є різні. Є громади, де ледве виплачують зарплати вчителям, доплачують лікарям, і не мають коштів взагалі ні на що. Звідки їм ще взяти додаткові кошти на виплати. Чому залишки тогорічного “ковідного” фонду використовуються для ремонту доріг. Це потрібно, але не з “ковідного” фонду. Чому ці гроші не йдуть на виплати, адже не місцеві ради ухвалювали рішення по карантину”, – обурюється Марцінків.

На ситуацію активно реагують франківці у соцмережі:

Віра Павлінська: А що так? Так вже всі кричать про допомогу людям. Що так здались?А тепер і я не я і хата не моя.

Orest Marchuk: “Найкращий мер” витрачає гроші на те, від чого є відкати. Цікаво, скільки робочих місць створено за його першу каденцію? Чи приміщення всіх підприємств, які були, вже розтягли під будівельні майданчики?

Volodymyr Stetsii: Я не прихильник Марцінківа, але, хіба це він обіцяв виплати підприємцям, а не Зе?

Таня Сачевська: Та й мерія немало профукала на святкування річниці ОТГ, коляду, Розколяду, піар тощо. Недобре продовжувати знов загравання з підприємцями, вважаючи що спалах трохи попустило. Тільки не треба про Буковель. Мер може скомунікувати з урядом, адже він стільки доброго зробив для міста!

Natalya Shkvarok: Правильно каже. Розікрали ковідний фонд, а тепер апелюють до місцевої влади?

Galina Rak: Хай ті платять, хто вводив!

Vitalii Vatseba: Ну так, звісно краще кошти витрачати на безглузде дотування комунального транспорту, будівництва майданчиків в дворах, укладання бруківки де треба і не треба… Елєхторат захаває такий соціялізм, а підприємці якось вигрібайте самі… Та чи є такий соціял-популізм розвитком – питання… Як підказує історія ні… Соціалізм завжди закінчується злиднями для всіх… Соціялізм=утопія!

Petro Petrovich: Оце справжній патріот – бандерівець, Пишаємось і Слава Нації!

Volodimir Puhov: Сидіть дома.Жеріть солому. Красавчик!Патріот!Газда!

Марія Бурлака: Уряд тоже живе за податки, але ніх..на не робить для людей, тільки отримують космічні зарплати ще й крадуть, але винна чомусь влада на місцях.