Меркель розчарувала Путіна й обурила Лукашенка

Автор: Вадим Войтик

09 Dec, 2022 18:52

Поділитись публікацією
Меркель розчарувала Путіна й обурила Лукашенка

Президент Росії Володимира Путіна розчарувала заява ексканцлерки Німеччини Ангели Меркель, що підписані у 2014 році Мінські угоди дали Україні час для підготовки до війни з Росією.

“Для мене це було абсолютно неочікувано. Це розчаровує. Я не очікував це почути від колишнього генерального канцлера. Я завжди розраховував, що керівництво ФРН веде себе щиро”.

Так, вона була на стороні України, підтримувала її. Але мені все ж здавалося, що керівництво ФРН щиро прагнуло врегулювання на принципах, які були досягнуті, зокрема і в рамках Мінського процесу”.

Своєю чергою самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко емоційно відреагував на нещодавню заяву ексканцлерки Ангели Меркель, що Мінські угоди дали змогу Україні стати сильнішою і краще захистити себе від Росії.

“Якби це так було б, як вона каже – це огидно. Але це не так. І це насправді… це не просто огидно. Це бридко. Я також цього не очікував. Президент Росії про це сказав: він не очікував такого випаду від Ангели Меркель. Вона вчинила дрібно, бридко. Вона хоче бути у тренді”.

Напередодні ексканцлерка заявила, що підписані у 2014 році Мінські угоди дали Україні “дорогоцінний час”, щоб стати сильнішою – результати цього, за її словами, можна спостерігати зараз. Вона наголосила, що Україна 2014-2015 років – це не сьогоднішня Україна. 

Читайте також: Путін наказав не стріляти півтора різдвяних дні. Про це його просили Кіріл та Ердоган (ДОПОВНЕНО)