Мешканці найбільшого ОСББ міста посварились через порядок на сходовій (ФОТО)

Автор: Вадим Войтик

14 Гру, 2018 10:11

Мешканці найбільшого ОСББ міста посварились через порядок на сходовій (ФОТО)

Мешканці будинку №54 по вул. Гната Хоткевича в Івано-Франківську, де створене найбільше в місті ОСББ, пересварились через вікна, на які хтось випорожнив шлунок, та захаращену сходову. Дійшло до виклику поліції. 

Про конфлікт повідомляється на офіційній сторінці об’єднання у соціальній мережі.

“Два дні тому провели збори співвласників з 8 та 9 поверхів 13 під’їзду. Причиною послужило забруднення вікон та зовнішніх карнизів на сходових майданчиках двох поверхів.

Забруднення було проведено харчовими продуктами, які хтось видалив з свого шлунку. Прибиральниці відмовилися прибирати таке специфічне забруднення, це не входить в їхній обов’язок.

Винуватець події невідомий, тому співвласникам двох поверхів 13 під’їзду спільними зусиллями треба вирішити як проблему миття забруднених вікон, так і проблему, щоби в подальшому не допустити до подібної ситуації.

Підняли питання і захаращення співвласниками місць загального використання старими непотрібними речами.

Наступна проблема, куріння в місцях загального використання. Це заборонене.

Під час обговорення проблем один із співвласників будинку демонстративно продовжував куріння, не реагував на зауваження, використовував нецензурну лексику.

Головою правління ОСББ був викликаний наряд поліції. Винуватець події отримав письмове попередження та занесення в поліцейську базу даних. В наступний раз при курінні в місцях загального використання він може отримати і чималий штраф.”

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...