Мешканцям Івано-Франківського району має бути гарантована нова якість пасажирських перевезень, – Вадим Войтик

Автор: Застава Максим

30 Sep, 2020 12:10

Поділитись публікацією
Мешканцям Івано-Франківського району має бути гарантована нова якість пасажирських перевезень, – Вадим Войтик

Пасажирські перевезення у новоутвореному Івано-Франківському районі потребують реформування та осучаснення. 

Читайте також: Недобросовісні ЗМІ й надалі зможуть зловживати безкарністю, – медіаменеджер Вадим Войтик

Про це заявив лідер списку партії “Європейська солідарність” до Івано-Франківської районної ради Вадим Войтик (засновник і видавець “Галки”, – ред.).

“Система пасажирських перевезень між населеними пунктами нашого району безнадійно застаріла. Десь ще розбитими, а десь і новими дорогами все ще курсують старі та аварійні  автобуси й маршрутки. Графіки руху не дотримуються, жодної інформації про те коли й куди їде автобус як правило немає”, – констатує громадський діяч.

Про те, аби побачити автотранспорт у режимі онлайн, на екрані свого мобільного телефону, як це вже віддавна є в нашому обласному центрі, навіть не йдеться. Як і про те, що сама маршрутна схема геть не враховує нового адміністративного поділу.

“Ми повинні повернути пасажирам гідність. Зробити переїзди між населеними пунктами району зручними та комфортними. А конкурси на перевезення – прозорими”, – наголосив один з лідерів “Європейської солідарності”.

Зі списком кандидатів у депутати від партії “Європейьска солідарність” до Івано-Франківського району можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, як повідомляла “Галка” Івано-Франківський район утворений 19 липня 2020 року в рамках адміністративно-територіальної реформи шляхом об’єднання колишніх Богородчанського, Галицького, Рогатинського, Тисменицького, Тлумацького районів та міста Івано-Франківська. Таким чином у нову адміністративну одиницю увійшло 20 об’єднаних громад де мешкає 560 тисяч населення.