Мешканців Прикарпаття просять утриматись від поїздок в зони аеропортів, – голова ІФ ОДА Світлана Онищук

Автор: Єва Жасминова

24 Лют, 2022 11:13

Поділитись публікацією
Мешканців Прикарпаття просять утриматись від поїздок в зони аеропортів, – голова ІФ ОДА Світлана Онищук

Як інформувала Галка раніше, Путін почав війну, в Україні ввели військовий стан. В різних містах України лунали вибухи. Мешканців Прикарпаття просять утриматись від поїздок в зони аеропортів.

Читайте також: вибухи в Івано-Франківську – пожежа в районі аеродрому.

Про це повідомили на брифінгу ОДА щодо ситуації в Івано-Франківській області.

Мешканців Прикарпаття просять утриматись від поїздок в зони аеропортів. В місті й області посилять патрулювання, за потреби будуть перевіряти документи. За словами мера, в місті працює вся критична інфраструктура: водо-, електро-, газопостачання, каналізація, пише Галка.

“Ми розуміємо, яка зараз складна ситуація, в нашій області та в державі, але ми єдині. В нас акумульовані всі сили, ситуація в області на даний час є контрольованою. Ми зібрали оперативний штаб, сьогодні зранку провели засідання регіонального оперативного штабу.

Зазначу, що наші військові виконують свій обов’язок. Мирному населенню сьогодні важливо, як ніколи, зберігати спокій, не піддаватися фейкам, слідкувати за офіційними джерелами інформації, при можливості залишатися вдома. Ми координуємо всі сфери життєдіяльності. Населення має підготувати тривожні валізи, всі документи, продукти харчування, аптечки, готівку.

Також я звертаюся до населення нашої області з проханням, утриматись від поїздок у зонах аеропортів. Щоденно, щогодини я буду вам повідомляти про стан справ у нашій області. Ще на території області та вулицях нашого міста буде посилене патрулювання національної поліції, перевірка документів і тому подібне. Це звичайні заходи”, – розповіла голова ІФ ОДА Світлана Онищук.