Мешканці будинку по вулиці Національної Гвардії тішаться новим вікнам (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

11 Жов, 2016 15:46

Поділитись публікацією
Мешканці будинку по вулиці Національної Гвардії тішаться новим вікнам (ФОТО)

Кілька днів тому в Івано-Франківську у будинку на вулиці Національної Гвардії встановили нові металопластикові вікна.

Читайте також: Підрядник стягнув через суд борг з Департаменту комунгоспу. Раніше там казали, що боргів не мають

Про це у Facebook розповіла мешканка дому Аліна Олійник.

“Приємно бачити результат своїх старань, коли довгі ходіння по колу кабінетами чиновників не були марні, а всі витрачені зусилля втілилися в конкретні речі, у цьому випадку – нові металопластикові вікна, які кілька днів тому встановила фірма “Вікна-стиль” на сходових нашого будинку по вулиці Національної Гвардії.

Щиро вдячна всім небайдужим людям, котрі відгукнулися та допомогли реалізувати бажання мешканців, тепер завдяки Вадим Войтик, Олег Капустяк, Mykhailo Smushak та Зинаида Собкович в наших під’їздах буде комфортніше і тепліше. Також дякуємо Дирекції замовника та фірмі “Вікна-стиль” і Олександру, що узгодили всі моменти і встановили нам нові вікна до початку зими.

Деякі мешканці не вірили в результат цієї справи, дехто, проявляючи відверту байдужість, казав – нам нічого не треба, нам і так добре зі старими поламаними побитими вікнами… Тому мораль цього посту проста – варто не бути байдужим до своєї спільної власності, прагнути змінити щось навколо себе, для себе і оточуючих на краще, і усвідомити – ніхто крім нас самих не змінить умови нашого життя. Замість того, щоб просто сидіти на дивані і розмірковувати, що і так непогано живеться, треба йти і малими кроками поступово робити щось самому”, – прокоментувала жінка.