Мешканці села Крива Лука про бойовиків: могли прийти і посеред ночі забрати чоловіка, попередили, що за українське слово – розстріл

Автор: Турій Роман

05 Aug, 2014 20:30

Поділитись публікацією
Мешканці села Крива Лука про бойовиків: могли прийти і посеред ночі забрати чоловіка, попередили, що за українське слово – розстріл

Сьогодні, 5-го серпня, свято у мирних жителів на вивільненій від маргиналів території. Поблизу села Крива Лука, що на Донеччині було встановлено новий 70-метровий понтонний міст.

Читайте також: Протягнути 13-тонну бойову машину: бійці прикарпатської "десятки" позмагалися з іноземними військовими (ФОТО, ВІДЕО)

Цей міст важливий тим, що поєднує відразу три густонаселених райони. Тепер люди, які через дії терористів, були відрізані від нормального постачання продуктів та медичного забезпечення матимуть надійне сполучення.

– Для нас цей міст – це міст миру, спокою і стабільності, – наголосила голова Криволуцької сільради Любов Філоненко. – Ми дуже вдячні всім військовим та іншим спеціалістам за встановлення цього моста.

На відкриття переправи прийшло небагато селян. Дехто був занятий своїми справами, а дехто ще досі боїться близько підходити до людей у камуфляжі. Адже за словами місцевих, російські найманці, переодягнені в однострої Збройних Сил України чинили тут жахливі речі.

– Вони могли серед ночі просто прийти до хати вибити двері і забрати чоловіка десь, – розповідає літня селянка. – Було дуже страшно. Вони попередили, що за українське слово – розстріл на місці. За те що не віддамо їм, що забажають теж розстріл… Як фашисти, хоч і росіяни. Слава Богу, що прийшли Українські солдати і визволили нас з цього полону! А тепер ще й міст збудували! Наші захисники!

Потрібно наголосити, що міст, незважаючи на досить велику довжину і стрімку течію, був збудований в короткі терміни. Всього за кілька днів. Однак за висновками фахівців, він служитиме мирним людям багато років.

Тарас Грень.

Теги: