Мешканці села Крива Лука про бойовиків: могли прийти і посеред ночі забрати чоловіка, попередили, що за українське слово – розстріл

Автор: Турій Роман

05 Aug, 2014 20:30

Мешканці села Крива Лука про бойовиків: могли прийти і посеред ночі забрати чоловіка, попередили, що за українське слово – розстріл

Сьогодні, 5-го серпня, свято у мирних жителів на вивільненій від маргиналів території. Поблизу села Крива Лука, що на Донеччині було встановлено новий 70-метровий понтонний міст.

Читайте також: «Книжкова сотня» допомагає лікуванню поранених в АТО

Цей міст важливий тим, що поєднує відразу три густонаселених райони. Тепер люди, які через дії терористів, були відрізані від нормального постачання продуктів та медичного забезпечення матимуть надійне сполучення.

– Для нас цей міст – це міст миру, спокою і стабільності, – наголосила голова Криволуцької сільради Любов Філоненко. – Ми дуже вдячні всім військовим та іншим спеціалістам за встановлення цього моста.

На відкриття переправи прийшло небагато селян. Дехто був занятий своїми справами, а дехто ще досі боїться близько підходити до людей у камуфляжі. Адже за словами місцевих, російські найманці, переодягнені в однострої Збройних Сил України чинили тут жахливі речі.

– Вони могли серед ночі просто прийти до хати вибити двері і забрати чоловіка десь, – розповідає літня селянка. – Було дуже страшно. Вони попередили, що за українське слово – розстріл на місці. За те що не віддамо їм, що забажають теж розстріл… Як фашисти, хоч і росіяни. Слава Богу, що прийшли Українські солдати і визволили нас з цього полону! А тепер ще й міст збудували! Наші захисники!

Потрібно наголосити, що міст, незважаючи на досить велику довжину і стрімку течію, був збудований в короткі терміни. Всього за кілька днів. Однак за висновками фахівців, він служитиме мирним людям багато років.

Тарас Грень.

Теги:
Грень