Скинулися на дорогу: на Рожнятівщині люди самотужки ремонтують автошлях (ФОТО)

Автор: Іра Блаженко

03 Кві, 2024 18:45

Поділитись публікацією
Скинулися на дорогу: на Рожнятівщині люди самотужки ремонтують автошлях (ФОТО)

Понад 30 мешканців села Нижній Струтинь Рожнятівської громади Івано-Франківської області обʼєдналися, щоб відремонтувати дорогу. Кошти на будматеріали збирали самотужки.

Про це “Галці” розповіли мешканці громади, які захотіли залишитися анонімним, оскільки остерігаються штрафу за самовільний ремонт дороги. Такі випадки вже бували в Україні.

Мешканці Нижнього Струтиня розповідають, що раніше вони зверталися до обласної ради, оскільки близько 20 років на цій дорозі не проводили ніяких робіт.

“З 2015 по 2019 вони розробили триетапний план ремонту пʼятикілометрової ділянки дороги, який так і не закінчили”, – кажуть про дії посадовців активісти.

Вони додають, що всі ці роки дорога руйнувалася сама по собі та від великогабаритного транспорту.

“Нас проігнорували минулого року. Ми чекали до кінця 2023, адже мали виділити кошти з бюджету, оскільки це дорога обласного значення.

Але це вже нереально! Ні медичний, ні легковий транспорт не можуть тут їздити. Рух ніякий. Почали робити, як кажуть, “методом тику”. Закупили щебінь та бетонну суміш”, – каже місцевий житель.

Самотужки активісти відремонтували близько півтора кілометра дороги по одній стороні. Також впродовж дня зібрали 19 390 гривень та 30 євро “донатів” на ремонт цієї дороги.