Мешканців міста запрошують до обговорення транспортної стратегії

Автор: Людмила Баран

03 May, 2014 11:52

Поділитись публікацією
Мешканців міста запрошують до обговорення транспортної стратегії

 14 травня відбудеться семінар із залученням громадськості на тему«Мобільність в Івано-Франківську: спільне бачення та стратегія». Франківців поінформують про транспортні проекти міста та долучать до їх обговорення. Львівські, київські, німецькі фахівці представлять найкращі практики транспортного планування.     

Читайте також: На міське кладовище планують запустити електросамокати, – Смушак

Глядачам будуть запропоновані доповіді, що стосуватимуться різних напрямів розвитку транспорту: цілісна міська концепція руху, утримання вуличної мережі, транспортна поведінка, управління місцями для паркування, велосипедний та пішохідний рух тощо.

Окрім представників Івано-Франківська, будуть доповідачі зі Львова, Києва, Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ і німецьких компаній транспортного планування DREBERIS та PTV. Під час дискусії, а також за допомогою опитувань, присутні зможуть висловити свої думки щодо окремих тем.

Семінар пройде з ініціативи виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) у рамках програми «Developpp-Green Cities».

Раніше, під час громадських слухань про тарифи на проїзд 28 квітня, вже йшла мова про нові транспортні плани. Зокрема про  заплановані реформи громадського транспорту розказав  Михайло Смушак — голова Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку.

За його словами, є розроблена концепція реформування перевезень. Згідно з нею планується створення диспетчерської служби, безготівкового проїзду в маршрутках, системи GPS-контролю, етики обслуговування у транспорті та введення комунальних автобусів.

«Проблема у тому, що від початку громадські перевезення у місті робить бізнес. Ми вже написали проект щодо розвитку самоокупного муніципального транспорту. Будемо залучати інвестиційні кошти. Ми плануємо купити для нашого муніципального перевізника десь 40 автобусів з великою місткістю. Якщо все буде добре, то до кінця року ми будемо мати перший результат», — повідомив Михайло Смушак.

Окрім того, вже була інформація про те, що в місті розробляють нову схему руху.

 

 

Теги: