Мешканцям комплексно утепленого будинку комунальники знизили ціну на тепло на 30% (ФОТО)

Автор: Турій Роман

18 Гру, 2015 11:10

Поділитись публікацією
Мешканцям комплексно утепленого будинку комунальники знизили ціну на тепло на 30% (ФОТО)

У 2015 році в Івано-Франківську КП “Єдиний розрахунковий центр” реалізував проект комплексного утеплення житлового панельного будинку на Івасюка, 44.

Читайте також: Почую кожного: кому і скільки роздається матеріальна допомога коштом бюджету Івано-Франківська

За новітньою технологією і за участю співфінансування мешканців, тут утеплили стіни та поміняли вікна у під’їздах. І загалом оновили фасад колись сірого багатоквартирного дому. Заходи дали не лише візуальний ефект та зробили домівки більш теплішими. Напередодні “Теплокомуненерго” знизило мешканцям ціну на надані на послуги на 30%. І також планує поставити тепловий лічильник.

Інакше кажучи, вже нині, без показників лічильників, кожен споживач утепленого будинку платитиме на третину менше, аніж сусіди з інших будинків.

Міський голова Руслан Марцінків вважає, що таких проектів у місті тепер має бути значно більше.

“Дуже добрий пілотний проект, показав себе успішно. Важливо, що в утеплених будинках люди менше платять по тарифах. У наступному році треба максимально реалізовувати ці проекти, кошти на це обов’язково будуть передбачені у бюджеті. Шукаємо і інвестиційні кошти, зокрема недавно запропонували долучитися до проекту канадцям”, – прокоментував міський голова.

За словами мера, у найближчі 5 років мерія планує утеплити 400 будинків.