Meta пообіцяла не блокувати контент про полк «Азов» — Мінцифри

Автор: Зелінська Таня

19 Jan, 2023 21:17

Поділитись публікацією
Meta пообіцяла не блокувати контент про полк «Азов» — Мінцифри
Команда Міністерства цифрової трансформації звернулася до компанії Meta із запитом переглянути політику модерування контенту, аби вона не блокувала та не видаляла публікації українських користувачів про війну.

Про це повідомила пресслужба міністерства, інформує “Галка” з посиланням на “Громадське”.

У відомстві зазначили, що нещодавно Meta розробила та ухвалила адаптовану політику модерації контенту для висвітлення війни.

«Поступово це рішення починає діяти. Також Meta не блокуватиме сторінки “азовців” та контент про полк “Азов”, якщо він не порушує стандарти спільноти Meta», — йдеться у повідомленні. 

Голова Мінцифри Михайло Федоров зазначив, що міністерство постійно комунікує з Meta щодо співпраці. Так вдалося домовитися про розблокування сотень акаунтів українських військових, активістів та блогерів.

«Але найгострішою темою все одно залишалося блокування фото та відео про полк “Азов”. Дякую Meta за зважене та важливе рішення змінити політику модерування щодо України», — написав він.

Федоров зазначив, що говорив про це з президентом з глобальної політики компанії Ніком Клеггом та віцепрезиденткою з питань політики модерування Монікою Біккерт під час зустрічі в Давосі.