“Металіст”, граючи майже весь матч у більшості, розгромив “Прикарпаття” (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Костинюк Олександр

07 Сер, 2021 22:12

Харківський “Металіст”, який поки що йде без поразок, приїхав у гості до “Прикарпаття”.

Команда Олександра Кучера досить швидко вбила інтригу в поєдинку. Перший м’яч “Металіст” забив на 12-ій хвилині, коли з правого краю штрафного майданчика Маілтон перекинув Новака і направив м’яч точно на голову Жо, а бразильцеві залишалося лише переправити круглого в сітку воріт.

Про це пише “Галка” з посиланням на сайт Sportarena.

Але все ж ключовий момент стався ще через кілька хвилин. На “побачення” з Андрієм Новаком вибіг автор першого гола Жонатан, проте він навіть не встиг пробити – підштовхнув бразильця в спину Назарій Воробчак, за що Ярослав Козик показав захисникові іванофранківців пряму червону картку. До одинадцятиметрової точки підійшов француз Балулі, який пробив в протилежний від воротаря кут – 0:2.

У другому таймі перший небезпечний момент створили саме господарі, що надихнуло місцевих уболівальників, яких на стадіоні “Рух” зібралося чимало: Василь Геник непогано пробив з-за меж штрафного – з другої спроби все ж зафіксував м’яч у своїх руках Канєвцев. Ще через кілька хвилин з краю штрафного бив Микола Сікач, намагаючись потрапити в ближній кут – мимо воріт. До того ж під час виконання удару Сікач отримав травму і вимушено був замінений. А на 55-ій хвилині “Прикарпаття” виконало справжній шедевр: абсолютно навмання здалеку Іван Сондей запустив м’яч верхом в напрямку воріт “Металіста”, але в підсумку круглий дуже красиво залетів за спину Канєвцева і потрапив точно в дальню дев’ятку харків’ян – 1:2.

“Металіст” після шедевру Сондея відразу ж створив свій момент, але Хосе Ріаскос не зумів переграти Новака – кіпер відбив удар колумбійця. А на 62-ій хвилині все ж харків’яни забили третій для себе м’яч, чим зняли напругу після голу господарів: Новак відбив постріл з-за меж штрафного майданчика у кут від Банади, але ось з добиванням від Фоміна воротар вже не впорався – 1:3 . Ще через кілька хвилин Руслан міг робити дубль, але трохи не влучив у ворота після навісу зі штрафного.

Кінцівка вийшла напруженою, кілька разів на поле спалахували локальні бійки між заведеними гравцями, але все ж далі обійшлося без вилучень з боку Козика. Ще один шанс відзначитися мав Ріаскос, коли обігравшись на фланзі з Фоміним він увірвався в штрафний майданчик, але знову не зумів переграти Новака з вигідної позиції.

Проте в кінцівці гості довели справу до розгрому: Люлька заробив штрафний на середній дистанції від воріт, Балулі зробив подачу до чужих воріт, а Євген Банада без належної опіки від захисників “Прикарпаття” виграв повітря і без проблем відправив м’яч у сітку – 1:4. Господарі могли знову потішити своїх уболівальників, але рахунок так і не змінився.

Пропонуємо переглянути світлини з матчу від фотокореспондента “Галки” Юрія Валька