МФК “Прикарпаття” поступився “Минаю” і вилетів з Кубку України (ВІДЕО)

Автор: Костинюк Олександр

22 Aug, 2018 21:06

На стадії 1/32 фіналу Кубка України з футболу МФК “Прикарпаття” зіграв на виїзді із закарпатським “Минаєм”.

Господарі поля, які зараз грають у Другій Лізі, зуміли здобути перемогу з рахунком 3:1 і вибити франківський клуб із боротьби за кубок. До слова, за “Минай” виступають відомі українські футболісти Михайло Кополовець і Василь Кобін.

Прикарпатці пропустили вже на 19-ій хвилині матчу: передача за спини захисників Команди рідного краю “знайшла” Робета Гегедоша, який перекинув Андрія Новака. Через 4 хвилини футболіст оформив дубль, знову реалізувавши вихід сам-на-сам.

На 43-й хвилині франківці зуміли скоротити відставання: після передачі Ігоря Худобяка забив Василь Цюцюра. Однак, вже через хвилину з кутового відзначився футболіст “Минаю” Максим Гавриленко.

Другий тайм пройшов без забитих м’ячів. У підсумку – перемога господарів 3:1. “Прикарпаття” припиняє боротися за Кубок України.