МФК “Прикарпаття” зіграв у суху нічию з чернівецькою “Буковиною”

Автор: Костинюк Олександр

09 Лип, 2018 10:43

У неділю, 8 липня, МФК “Прикарпаття” провів чергову товариську гру. Цього разу команда рідного краю зіграла в Чернівцях з місцевою “Буковиною”.

Командам виявити сильнішого не вдалось. Розпочали команди зустріч досить обережно. Стартові десять хвилин пройшли без моментів біля воріт обох команд, інформує “Sport.if.ua”.

Перший момент у матчі на 12-ій хвилині мав Богдан Оринчак, який пробив головою після подачі Василя Цюцюри. Удар прийшовся в руки воротарю. На 14-ій хвилині головою вже пробивав Роман Дитко, який намагався замкнути подачу з кутового.

Екватор тайму ознаменувався дальнім пострілом гравця “Буковини” – в руки Остапу Вульчину. Під завісу тайму з-за меж штрафного пробивав Цюцюра – голкіпер накрив м‘яч. У першому таймі франківці отримали аж 3 жовті картки (Данищук, Цюцюра, Борисевич).

Другий тайм команди розпочали аналогічно першому – без гольових моментів. Постріл зі штрафного у виконанні Цюцюри на 55-ій хвилині матчу знову прийшовся в руки воротарю чернівецької команди. Через декілька хвилин штрафний удар вже виконували господарі, розіграш зі стандарту також завершився нічим.

Після цього “Буковині” вдалося створити два небезпечні моменти: в першому випадку нападник господарів небезпечно пробивав з лінії штрафної – мимо воріт, в другому ж команду врятував Піцан. На 65-ій хвилині матчу друге попередження отримав Цюцюра, та, здавалось би, що франківці повинні догравати у десятьох, але ні: за домовленістю між тренерами команд була проведена звичайна заміна.

На полі замість вилученого гравця з’явився Андрій Громоляк. Наприкінці матчу команди ще по разу обмінялись ударами – безуспішно. Фінальний свисток судді зафіксував мирову 0:0.