МФК “Прикарпаття” на виїзді програло “Миколаєву”. Мостовий йде з посади тренера

Автор: Зелінська Тетяна

30 Кві, 2021 19:44

30 квітня франківське “Прикарпаття” гостювало у Миколаєві, де зіграло поєдинок 24-го туру чемпіонату з місцевим однойменним клубом. Команда зазнала поразки, а Мостовий залишив пост тренера.

Головний герой першої половини – голкіпер “Прикарпаття” Іван Піцан, який виручив гостей, як мінімум, тричі. На правах господаря поля і явного фаворита, “корабели” з перших хвилин взяли високий темп, взявшись створювати моменти біля воріт суперника. Франківецям було важко – двічі відмінний шанс не реалізував Кравченко, класно пробивав Паламар, а Росляков одним з ударів влучив у каркас воріт. Було також і падіння Богдана Куксенка в штрафній, за яке він був “нагороджений” жовтою карткою. Епізод вийшов суперечливим, пише “UA. Футбол”.

Після перерви гості трохи осміліли і відсунули гру від власних воріт, в той час, як “Миколаїв” сильно зменшив темп. Моменти біля воріт Піцана створювалися нечасто, але одному з них пощастило стати гольовим. Героєм став Вадим Яворський, який вийшов на заміну і забив в найвідповідальніший момент потужним ударом в дев’ятку. Захист “Прикарпаття” дуже старався йому перешкодити, причому так, що Роман Барчук змушений був покинути поле через травму.

“Миколаїв”, з почуттям виконаного обов’язку, забрав м’яч під свій контроль, однак в атаку гравці практично не вибігали, вирішивши просто дотерпіти до фінального свистка. У “Прикарпаття” і до цього виходило небагато, а пропустивши гол, ніякого бажання врятувати рахунок вони не продемонстрували. А значить – ніяких претензій до результату бути не повинно. “Корабели” справедливо беруть три пункти.

Згодом після матчу міський голова Руслан Марцінків повідомив, що Руслан Мостовий йде з посади тренера МФК “Прикарпаття”. Тимчасово виконувати обов’язки тренера буде Олег Рипан, інформує “Галка”.

Раніше ЗМІ повідомляли, що очолити “Прикарпаття” може екстренер прем’єрлігового “Львова”.

Довідково:

Олег Рипан – вихованець івано-франківського футболу (тренер Богдан Дебенко). У вищій лізі чемпіонату України дебютував 10 вересня 1994 року в складі “Прикарпаття”, вийшовши на заміну за 12 хвилин до закінчення матчу проти “Евіс” (3:0). За івано-франківську команду виступав з 1993 по 1996 рік.

У 1996 році перейшов в ростовський “Ростсельмаш”. Дебют у вищій лізі чемпіонату Росії – 7 серпня 1996 року в матчі проти “Зеніту” (2:0). Всього в чемпіонаті Росії провів 11 поєдинків за ростовську команду та один за “Динамо” (Ставрополь) (перша ліга, 1999 рік).

З 2000 року виступав за українські клуби нижчих ліг “Кремінь”, “Прикарпаття”, “Чорногора”, “Миколаїв”, “Техно-Центр”, “Поділля” і “Енергетик”. Недовге повернення до вищої ліги відбулося у 2001 році коли Рипан став гравцем полтавської “Ворскли”, де за два роки зіграв всього 5 матчів і відзначився пропущеним з 40 метрів голом від “Кривбас”.

У 2011–2012 роках грав у аматорських командах Івано-Франківської області.