Ми би могли «зачистити» Слов’янськ, але немає чіткої команди – силовик

Автор: Турій Роман

31 May, 2014 15:42

Поділитись публікацією
Ми би могли «зачистити» Слов’янськ, але немає чіткої команди – силовик

На Прикарпаття повернулися на десятиденний відпочинок силовики, які приймали участь в АТО на Донбасі.

Один із силовиків розповів виданню www.galka.if.ua, як вони проходять службу на Сході (офіційно давати коментарі силовикам заборонено, тому наш співрозмовник просив не називати його прізвище та ім’я).

Співрозмовник видання розповідає, що його підрозділ останнім часом приймав участь у боях під Слов’янськом. Розповідає, що і силовики разом з військовими уже навчені, мають практично все для ведення бою, плюс кількість учасників АТО достатня для того, аби повністю зачистити Слов’янськ від сепаратистів. Проте, каже він, немає чіткої вказівки, що учасники АТО повинні перейти в активний наступ: саме тому вони то наступають, до відступають.

Він підтверджує інформацію про те, що на стороні сепаратистів воюють чеченці, а також те, що сепаратистам платять за день «війни». За його словами, учасники АТО затримали одного із таких сепаратистів, у нього при собі було дві тисячі доларів.

Окрім того, наш співрозмовник відзначає, що його підрозділ повістю забезпечений усім необхідним, в тому числі і бронежилетами. Каже, що навіть недавно видали нову форму і берци. Яка ситуація у інших підрозділах із матеріальним забезпеченням, він сказати не може.