Ми готові вести кожного інвестора за руку, – голова ОДА

Автор: Турій Роман

16 Січ, 2020 10:47

Ми готові вести кожного інвестора за руку, – голова ОДА

15 січня в Івано-Франківську відбулася робоча зустріч голови ОДА Дениса Шмигаля з Андрієм Гундером – Президентом Американської торговельної палати в Україні.

Читайте також: Літні майданчики, парки, салони краси: Шмигаль розповів, що в Україні відкриють з 11 травня (СПИСОК ОНОВЛЕНО)

Вони обговорили питання співпраці, бізнесу та інвестицій, які мають реальну перспективу на Прикарпатті, пише ГК.

“Інвестори зараз дуже цікавляться Україною і Івано-Франківщиною, вони питають нас – хто там вже є, що вони роблять? Їх цікавлять реальні приклади успіху, історії компаній, які успішно працюють тут. І я приїхав, щоб все це побачити на власні очі, почути добрі новини”, – розповів Андрій Гундер.

Очільник ОДА Денис Шмигаль зазначив, що в області є підготовлені майданчики та індустріальні парки для компаній. За його словами, історій успіху на Прикарпатті теж не бракує.

“Бізнес у нас можна і треба робити. Україні треба готуватися до успіху, і це значна відповідальність. Потрібно зробити цілий ряд кроків. Ми готові вести кожного інвестора за руку, допомагати йому. Нас цікавлять глобальні, капітальні інвестиції. Це і зелена енергетика, і інші сучасні сфери. Щодо туризму – у нас, звичайно, є Буковель, але таких Буковелів в майбутньому може бути і двадцять, і тридцять”, – сказав Денис Шмигаль.

Андрій Гундер також додав, що для інвестора головним питанням завжди є верховенство права – прозорість судової системи, якісні закони та їх виконання, захист як майна, так і інтелектуальної власності.

“Великі компанії не люблять несподіванок. Вони працюють по цілому світі і хочуть стабільності. Іншим важливим питанням є люди – особливо деяких робітничих професій. Я був на заводі, де лишився один слюсар. І навколо нього там всі ходили і робили все, щоб він нікуди не поїхав”, – поділився думками Андрій Гундер.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...