Ми хотіли побудувати партію знизу до верху, яка була б відповідальною перед виборцями, – відбулася дискусія “Як люди змінять країну”

Автор: Турій Роман

07 Aug, 2014 16:16

Поділитись публікацією
Ми хотіли побудувати партію знизу до верху, яка була б відповідальною перед виборцями, – відбулася дискусія “Як люди змінять країну”

Сьогодні в Івано-Франківську відбулася подіумна дискусія “Як люди змінять країну”.  На ній велося обговорення проекту партії “Сила людей”.

Хоча учасники  дискусії очікували яскравого обговорення наболілих проблем сучасної України, натомість вони одержали презентацію програми партії “Сила людей”.

«Сила людей»  позиціонує себе як молода політична партія, яка бажає змін в суспільстві і веде на вибори і у владу нову генерацію політиків.

Нещодавно партія вирішила провести цикл дискусій по тим проблемам, які найбільш хвилюють різні регіони країни і в ході обговорень оприлюднити програму партії.дискусії
Стосовно діяльності та програмних бачень ПО «Сила Людей» висловився  член Організаційного комітету цього політичного об’єднання Ростислав Томенчук. Спираючись на світовий досвід передових демократичних країн, він розповів як розроблялася базова програма партії.
Насамперед була проведена низка опитувань громадян про те, які проблеми є найбільш актуальні на даний момент. Після опрацювання соціологічних досліджень, у програмі партії були визначені три ключові питання: безпека, економіка і корупція.

Також на дискусії був присутнім член організаційного комітету політичного об’єднання «Сила людей» Руслан Рохов. Він наголосив, що ще одним важливим моментом є фінансова незалежність для партій.

“Підходи треба змінювати: партіям потрібно злізти з голки олігархічного фінансування”, – зазначив громадський діяч. Фінансувати діяльність партій варто за рахунок членських внесків та пожертв.

“Ми хотіли побудувати партію знизу до верху, яка була б відповідальною перед виборцями”, – резюмує Ростислав Томенчук.