Ми не будемо вдаватися більше до таких дій, але не провокуйте нас, – Абрамів про “сміттєву люстрацію” (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

17 Apr, 2015 10:28

Поділитись публікацією
Ми не будемо вдаватися більше до таких дій, але не провокуйте нас, – Абрамів про “сміттєву люстрацію” (ФОТО)

На засідання обласної ради 17 квітня прийшли представники Самооборони зі всієї області та Правого сектору. Вони розвісили в сесійній залі плакати із закликом до очищення влади та фотографіями злочинних регіоналів.

Читайте також: У Франківську поліція провела обшук у квартирі добровольця АТО

Звернення від Правого сектора про заборону Опозиційного блоку депутати вирішили розглянути першим, внісши зміни до порядку денного.

«Всі ми знаємо про події минулого четверга і акцію «Чистий четвер». Було багато коментарів і зауважень. Але я скажу, що стало причиною цього, – це бездіяльність влади. Всі, хто вертається з фронту, бачать, що в нашому краї нічого не міняється», – почав свій виступ провідник крайової організації Правий сектор.

Він сказав, що проросійські сили  топтали нашу честь, мову і гідність, тому не можна допустити їх знову до влади.

Також додав, що Кавацюк близький родич колишнього голови Партії регіонів у обласній раді. А ще, що голова управління юстиції зверхньо спілкувався з громадськими активістами.

Василь Абрамів наголосив, що ті, хто сидить у своїх кріслах з часів Януковича, мають знати, що мусять звільнити для нових фахівців, обраних за конкурсом за участі громадськості.

«Ми не будемо вдаватися більше до таких дій, але не провокуйте нас, – заявив Василь Абрамів. -Ми хочемо щоб орган юстиції, який відповідає за люстрацію не робила з цього фікцію і бутафорію. Як вони можуть робити люстрацію, якщо сам керівник з 2010 року на цій посаді? Це зрада!»

Фото Юрій Гриньків\ Galka.if.ua

Теги: