Ми не будемо вдаватися більше до таких дій, але не провокуйте нас, – Абрамів про “сміттєву люстрацію” (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

17 Кві, 2015 10:28

Поділитись публікацією
Ми не будемо вдаватися більше до таких дій, але не провокуйте нас, – Абрамів про “сміттєву люстрацію” (ФОТО)

На засідання обласної ради 17 квітня прийшли представники Самооборони зі всієї області та Правого сектору. Вони розвісили в сесійній залі плакати із закликом до очищення влади та фотографіями злочинних регіоналів.

Читайте також: На Прикарпатті молодь провела толоку на місці стоянки сотень УПА (ФОТО)

Звернення від Правого сектора про заборону Опозиційного блоку депутати вирішили розглянути першим, внісши зміни до порядку денного.

«Всі ми знаємо про події минулого четверга і акцію «Чистий четвер». Було багато коментарів і зауважень. Але я скажу, що стало причиною цього, – це бездіяльність влади. Всі, хто вертається з фронту, бачать, що в нашому краї нічого не міняється», – почав свій виступ провідник крайової організації Правий сектор.

Він сказав, що проросійські сили  топтали нашу честь, мову і гідність, тому не можна допустити їх знову до влади.

Також додав, що Кавацюк близький родич колишнього голови Партії регіонів у обласній раді. А ще, що голова управління юстиції зверхньо спілкувався з громадськими активістами.

Василь Абрамів наголосив, що ті, хто сидить у своїх кріслах з часів Януковича, мають знати, що мусять звільнити для нових фахівців, обраних за конкурсом за участі громадськості.

«Ми не будемо вдаватися більше до таких дій, але не провокуйте нас, – заявив Василь Абрамів. -Ми хочемо щоб орган юстиції, який відповідає за люстрацію не робила з цього фікцію і бутафорію. Як вони можуть робити люстрацію, якщо сам керівник з 2010 року на цій посаді? Це зрада!»

Фото Юрій Гриньків\ Galka.if.ua

Теги: