Ми не проти, щоб наші чоловіки захищали рідну землю, ми проти такого хамського поводження з нашими рідними – ситуація в Богородчанах і далі напружена

Автор: Турій Роман

23 Jul, 2014 13:46

Поділитись публікацією
Ми не проти, щоб наші чоловіки захищали рідну землю, ми проти такого хамського поводження з нашими рідними – ситуація в Богородчанах і далі напружена

Матері та дружини зі всіх сіл Богородчанського району: с. Маркова, с. Жураки, с. Підгір’я, с. Дзвиняч, с. Глибоке, с. Гута, с.  Пороги, с. Яблунька та інших продовжують протестувати.

Жінки наголошують: вони обурилися не через мобілізацію, а через вагомі порушення у процедурі її проведення на всіх рівнях, починаючи від вручення повісток і халатного проведення медичних оглядів. Люди повстали, тому що повістки масово почали роздавати у суботу-неділю, ще до того часу як ВР затвердила указ Президента «Про часткову мобілізацію».

Був випадок, що в одній родині з с. Пороги повістки прийшли одразу для 9 чоловіків. Серед тих, кому приходили  повістки були єдині годувальники сімей, батьки малолітніх дітей, чоловіки вагітних жінок, чи ті, у кого важкі проблеми зі здоров’ям.

Пані Галина, мати і дружина призовників з Богородчан зі сльозами на очах розповідає журналісту www.galka.if.ua: «Зігнавши таку велику кількість людей у військкомат, медичний огляд проходив за 5 хвилин, без медичних карточок чи будь-яких обстежень, а в чоловіка складні проблеми з хребтом. Хлопцям  нічого не пояснили, показали, де поставити підпис, який насправді включав їх до списку добровольців. Сказали, що в разі чого – ми вам передзвонимо. Після такого дзвінка чоловіки повинні були з’явитися у вказане місце протягом 4 годин». Засмучена жінка пояснює, що через це люди і збунтувалися.

«Ми не проти, щоб наші чоловіки захищали рідну землю, ми проти такого хамського поводження з нашими рідними», – додає пані Оксана із с.Яблунька.

Тетяна Присяжнюк