“Ми торгували з ними 20 років”. Прикарпатські фірми прокоментували санкції Росії

Автор: Зелінська Таня

01 Лис, 2018 12:19

“Ми торгували з ними 20 років”. Прикарпатські фірми прокоментували санкції Росії

Як писала “Галка” раніше, Росія ввела санкції проти України. До переліку потрапили і дві Прикарпатські фірми, а саме ТОВ “Завод ДК Орісіл” та державне підприємство “Калуський дослiдноекспериментальний завод Iнституту хiмiї поверхнi Нацiональної Академiї Наук України”.

Читайте також: Однопартійці Шевченка переводять стрілки від скандального концерту "ХЗВ"

У коментарі “Галці” директор ТОВ “Завод ДК Орісіл” Роман Кузів розповів, що їм вже відомо про санкції, тому фірма планує скидати потужності виробництва.

“Ми постачали товар до Росії впродовж всієї незалежності України, явне зменшення оборотів стало помітно після 2013 року. Дана торгівля була вигідна для нас, для нашого бюджету. Та зараз з цим вже нічого не поробиш, будемо скидати потужності”, – говорить Кузів.

Директор державного підприємства “Калуський дослiдноекспериментальний завод Iнституту хiмiї поверхнi Нацiональної Академiї Наук України” Геннадій Тарас зазначив, що вони близько 20 років постачали свою продукцію в Росію.

“Ми вже в курсі цієї ситуації, якраз читаємо статтю. Співпраці з Росією у нас немає, ми просто продавали туди товар близько 20 років. А ці санкції вплинуть на нас так само, як і на інших”, – додає Тарас.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія ввела санкції проти України. У списку сім прикарпатців та дві фірми (СПИСОК, ОНОВЛЕНО)

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry