“Ми виглядали досить пристойно, та нас підвели грубі помилки в обороні”, – тренер “Калуша” про кубкову гру з “Дніпром” (ВІДЕО)

Автор: Костинюк Олександр

02 Лис, 2018 15:18

Як раніше інформувала “Галка”, 31 жовтня, в рамках 1/8 фіналу Кубка України ФК “Калуш” на своєму полі поступився дніпрянам з рахунком 0:3 і вибув з боротьби за трофей.

Після гри головний тренер калушан розповів, що завжди приємно грати проти таких сильних суперників, коуч СК “Дніпро-1” похвалив гру прикарпатців в атаці, а дніпровець Сергій Кравченко побажав “Калушу” вийти в Першу лігу.

Василь Малик, головний тренер ФК “Калуш”: у першому таймі ми досить пристойно виглядали, не дивлячись на рахунок 0:3, але нас підвели грубі помилки в обороні. Не можна пропускати такі голи, як перший і другий. Після цього хлопці вже трохи розклеїлися, але якщо брати цілісну картину і гру в атаці, то ми досить грано виглядали. Але нічого, ми здобули досвід, зіграли з командою хорошого рівня, це приємно. Тепер проаналізуємо свої помилки і будемо йти далі.

Дмитро Михайленко, головний тренер “Дніпро-1”: гра до першого гола була досить нервовою, і команда суперників, здається, грала краще за нас. Але після двох пропущених голів “Калуш” ніби перестав вірити що пройде далі. А в другому таймі ми довели перемогу до логічного завершення. Можу сказати, що калушани гарно грали в атаці, швидко переміщалися по полю.

Сергій Кравченко, півзахисник СК “Дніпро-1”: rалушани добре грали, створювали хороші моменти, але після того, як ми забили, гра заспокоїлась. Загалом “Калуш” мені сподобався: і команда класна, і люди. Та ми хотіли пройти далі і віднеслися серйозно до цього матчу, а тому виграли. “Калушу” бажаю підвищитися в класі і вийти в Першу лігу.