Ми захистили Карпати, але не Україну – голова Асоціації деревообробників Західної України про заборону експорту лісу

Автор: Турій Роман

10 Apr, 2015 11:22

Поділитись публікацією
Ми захистили Карпати, але не Україну – голова Асоціації деревообробників Західної України про заборону експорту лісу

Голова Асоціації деревообробників Західної України та одночасно голова Асоціації деревообробників Прикарпаття Ігор Соболевський вважає, що заборона експорту круглого лісу дає унікальний шанс на розвиток місцевої економіки.

Читайте також: "Вивезуть Карпати - де відпочивати?" - деревообробники у Франківську відстоювали експортний лісовий мораторій

Про це Соболевський розповів “Галці” в ексклюзивному коментарі. Він розповів, що напередодні голосування у парламенті, відбулося позитивне обговорення проблеми у профільному комітеті – промислової політики і підприємництва Верховної Ради.

“Нам вдалося відстояти Карпати, але не вдалося Україну. Ми добилися заборони експорту смереки, ялиці, дуба і бука – всього, що росте в Карпатах. Але не зуміли добитися вивозу сосни. Тому що громадянська позиція людей, де росте сосна, досить низька”, – розповів “Галці” Соболевський.

Він уточнив, що на два роки дозволений експорт сосни.

Соболевський нагадав, що в Україні з 2010 по 2013 закрили більше двох тисяч деревообробних підприємств. Зараз є шанс, повернути втрачену промисловість.