Ми залишаємся відкритими та конструктивиними до діалогу: в «ЄС» окреслили опозиційність в облраді (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

24 Лис, 2020 12:34

Ми залишаємся відкритими та конструктивиними до діалогу: в «ЄС» окреслили опозиційність в облраді (ФОТО)

Як інформувала «Галка», «Європейська солідарність» в облраді оголосила про перехід в опозицію до “Свободи”, “Батьківщини”, “За майбутнє”, “Платформи громад” та “Слуги народу”.

Відповідну заяву фракція опублікувала на сайті, а також підтвердила на брифінку в офісі «Європейської солідарності» 24 листопада, пише «Галка».

«Вже перший день роботи обласної ради засвідчив, що деякі політичні сили, які позиціонують себе як патріотичні, готові знехтувати вибором прикарпатців і створили більшість з партією «За майбутнє», за якою стоїть одіозний проросійський олігарх Ігор Коломойський, який у травні 2019 року у інтерв’ю Financial Times висловився за дефолт України. У листопаді 2019 він заявив, що відновлення зв’язків з Росією є необхідним для економічного виживання України, вважаючи, що рана заживе :”Дайте їй п’ять, десять років і кров забудеться”.

Пам’ятаємо, про 100 мільярдів доларів, які потрібно взяти в росіян, які готові нам дати сьогодні як найшвидший спосіб вирішити проблеми і відновити стосунки….

Тому викликало подив, коли Голова обласної ради від демократичної та патріотичної, донедавна партії, запропонував кандидатуру від політичної партії одіозного олігарха, який готовий за гроші здати Україну та її інтереси.
Тому «Європейська Солідарність» в Івано-Франківській обласній раді оголошує про перехід в опозицію до більшості, створеної партіями «Свобода», «Батьківщина», «За майбутнє» «Платформа громад» та «Слуга народу», яка суперечить нашим ціннісним засадам і волевиявленню людей», – зачитав заяву депутат обласної ради Ростислав Кукурудз.

Нагадаємо, Олександр Сич від партії «Свобода» втретє очолив Івано-Франківську обласну раду.

«Наша опозиційність в нашій послідовності. Наша послідовість в тому, що ми з точки зору політичного курсу, будемо підтримувати проєвропейський, пропівнічноатлантичний вибір нашої держави. Опозиційність – це контроль, це слідкування за дотриманнями принципів, які ми декларували й часто йдуть всупереч поглядам наших опонентів», – каже Кукурудз.

Він також додав, «Європейська солідарність» готова до діалогу з переліченими партіями.

До слова, 24 листопада було проведено засідання фракції міської ради.

«Депутати схвильовані ситуацією, що сталася в обласній раді. Зараз йдуть перемовини. Звичайно, що брати на себе відповідальність депутати міської ради можуть і хочуть. За день-два буде відома позиція партії в місті Івано-Франківську», – каже голова міської організації партії «ЄС» Володимир Кушнір.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...