Microsoft офіційно представила Office 2016 для Mac, iOS і Android

Автор: Вадим Войтик

23 Sep, 2015 02:54

Microsoft офіційно представила Office 2016 для Mac, iOS і Android

Корпорація Microsoft заявила про початок світового релізу офісного пакету Office 2016, куди увійшли оновлені версії таких програм, як Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Project, Visio, Access, повідомляє Reuters.

Читайте також: Microsoft при оновленні Windows встановить українцям російський Яндекс

“Наші останні інновації лягли в основу трансформації Office, який зі знайомої всім лінійки робочих програм перетворився в набір пов’язаних один з одним додатків і сервісів, створених для продуктивної спільної роботи та співпраці”, – йдеться в заяві президента Microsoft Сатьї Наділу.

Office 2016 доступний на 47 мовах і на пристроях з ОС Windows 7 і вище, а також для Mac, iOS і Android. Нині в офісних програмах з’явилося редагування в режимі реального часу, раніше доступне тільки в web-додатках Office.

Також додані функції Tell Me і Smart Lookup, за допомогою яких можна знайти потрібну команду в Office 2016 або ж в інтернеті відповідно. Оновлення в OneDrive для бізнесу будуть включати оновлення синхронізації, досвіду роботи в браузері, на мобільних пристроях, функції ІТ-контролю і функції для розробників.

У листопаді 2014 року Microsoft Office для мобільних пристроїв став безкоштовним. Також було представлено оновлене додаток для iPhone і превью Office, оптимізованого для Android-планшетів.

Теги:
Microsoft