Михальчишин розповів франківським медсестрам про ситуацію в країні

Автор: Турій Роман

12 May, 2014 17:09

Поділитись публікацією
Михальчишин розповів франківським медсестрам про ситуацію в країні

Сьогодні Всесвітній День медичної сестри. З нагоди цього свята в Івано-Франківськ приїхав народний депутат Юрій Михальчишин, який зустрівся із медсестрами краю.

На зустрічі він розповів про політичну ситуацію в країні, зокрема, на Сході.

«Сепаратистські настрої, спеціально організовані гастролери з Росії окупували Крим, а зараз чинять дебоші на Сході України. Насправді прикро те, що українську національну свідомість навмисно впродовж десятиліть намагалися придушити. Нав’язані нам совєцькі фільми, які героїчно змальовували вояків радянської армії, а УПА зображували як німецьких прислужників, перекручування історичних фактів, постійний виключно російських інформпростір кардинально вплинули на свідомість мешканців Сходу. Тому різноманітні сепаратистські настрої чи позитивне ставлення до Путіна – не що інше, як закономірний наслідок такої пропаганди», – відзначив Михальчишин.

За його словами, зараз вкрай важливо змінити повністю систему та модель країни, запровадивши люстрацію влади, пряме народовладдя, можливість відкликання депутатів, зменшити кількість парламентарів, виборча пропорційна система за відкритими списками, дозволити самостійно обирати керівників області та судів за системою, яка практикується у США.