Міхалков заявив, що буде радий потрапити до чорного списку України

Автор: Турій Роман

14 Aug, 2014 11:06

Поділитись публікацією
Міхалков заявив, що буде радий потрапити до чорного списку України

Російський режисер Нікіта Міхалков, який затято підтримує політику Путіна, заявив, що вважатиме за честь опинитися у чорному списку України.

Довідавшись про можливу заборону на в’їзд до України, Міхалков заявив, що не засмутився, пишуть “Дни.ру”, передає Українська правда.

“Я не знаю персонального списку тих, до кого застосовано санкції, але абсолютно переконаний, що опинитися серед них – велика честь. Більше того, цілком впевнений, брехня, яка шириться сьогодні над Україною, як дощова хмара, скоро розвіється”, – вважає режисер.

За словами Міхалкова, новини про можливий чорний список від українців викликали в нього такі ж почуття, як якщо б йому відмовили у відвідуванні Німеччини в 1936-му році:

“Люди, які зараз при владі на Україні, абсолютно незаконно її знявши, які приймають такі рішення – дуже схожі на тих, хто наприкінці 30-х років наводив порядок в Німеччині, з однією тільки різницею – вони ще не винищували в той час свій народ, вони зуміли обдурити його настільки, що він повсюдно і переважною більшістю їх підтримував, і вони не були продовженням злодійських корумпованих структур”.

Далі Нікіта Міхалков, як і годиться, згадав західний світ на чолі з Америкою, який “закриває очі” на дії “хунти”.

“Кого мені шкода по-справжньому, так це тих, хто ще хоче знати правду і не має можливості її дізнатися. Всіма доступними способами діячі культури і мистецтва повинні намагатися цю правду до них донести. І правда ця не різномовна, як говорять багато, бо будь-який нацизм і фашизм, чим би він не прикривався, завжди залишиться нацизмом і фашизмом”, – впевнений режисер.