Ювіляр Михайло Дейнега презентував персональну виставку живопису (ФОТО)

Автор: Турій Роман

14 Jan, 2016 12:57

Ювіляр Михайло Дейнега презентував персональну виставку живопису (ФОТО)

Сьогодні, 14 січня в Музеї мистецтв Прикарпаття відкрили ювілейну виставку директора закдаду Михайла Дейнеги – з нагоди його 65-річчя.

Читайте також: На посаду директора Музею мистецтв Прикарпаття є 4 кандидати

Народився митець в Єзуполі на Прикарпатті, закінчив Львівський інститут прикладного та декоративного мистецтва; лауреат обласної премії ім. Ярослава Лукавецького, директор Музею мистецтв Прикарпаття.

Михайло Дейнега є учасником багатьох обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок. Твори знаходяться у приватних колекціях України, Польщі, Німеччини, Канади, США, Чехії, Ізраїлю, Великої Британії.

З 2001 року є членом Національної спілки художників України. Є автором понад тисячі робіт. Найвідоміша серед них – «Ангел зі сходу», яка була створена на вшанування понтифікату Папи Римського Івана-Павла II. Вона облетіла Європу й Америку, а згодом з рукотворними ангелами зі всього світу та вісьмома українськими роботами представила Івано-Франківськ на площі Св. Петра в Римі.

Тож нинішня виставка “Інтерпретація” – своєрідні підсумки творчої діяльності Михайло Дейнеги, інформує кореспондент “Галки” з місця події.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry