Ювіляр Михайло Дейнега презентував персональну виставку живопису (ФОТО)

Автор: Турій Роман

14 Січ, 2016 12:57

Поділитись публікацією
Ювіляр Михайло Дейнега презентував персональну виставку живопису (ФОТО)

Сьогодні, 14 січня в Музеї мистецтв Прикарпаття відкрили ювілейну виставку директора закдаду Михайла Дейнеги – з нагоди його 65-річчя.

Читайте також: Хочу, щоб сучасне мистецтво пояснили і донесли, аби не було відчуття неповноцінності, - Ірина Клицюк, директорка ЦСМ

Народився митець в Єзуполі на Прикарпатті, закінчив Львівський інститут прикладного та декоративного мистецтва; лауреат обласної премії ім. Ярослава Лукавецького, директор Музею мистецтв Прикарпаття.

Михайло Дейнега є учасником багатьох обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок. Твори знаходяться у приватних колекціях України, Польщі, Німеччини, Канади, США, Чехії, Ізраїлю, Великої Британії.

З 2001 року є членом Національної спілки художників України. Є автором понад тисячі робіт. Найвідоміша серед них – «Ангел зі сходу», яка була створена на вшанування понтифікату Папи Римського Івана-Павла II. Вона облетіла Європу й Америку, а згодом з рукотворними ангелами зі всього світу та вісьмома українськими роботами представила Івано-Франківськ на площі Св. Петра в Римі.

Тож нинішня виставка “Інтерпретація” – своєрідні підсумки творчої діяльності Михайло Дейнеги, інформує кореспондент “Галки” з місця події.

Теги: